Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #31742

  marta-g

  Mam pytanie o Wasze samopoczucie. Ciągle chce mi się spać, ziewam, mam zatkane uszy (ale nie tak „laryngologicznie”, jak zrobię skłon lub położę się, przechodzi, jak tylko wrócę do pionowej pozycji, wraca 🙁 ), te uszy aż bolą i jest mi wtedy niedobrze, leciutko kręci mi się w głowie, ciężko mi się oddycha. Jestem w 32 tyg. Ledwie zipię (fakt, że dużo pracuję, może za mało odpoczywam?). Ciśnienie mam w normie (zazwyczaj 100/60 ostatnio 114/70).

  Dziewczyny czy Wy też się tak czujecie/czułyście? Co to może być?

  Pozdrawiam,
  Marta i Lenka 10.01.2004

  #419343

  talita

  Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak maci

  Senność była u mnie jednym z pierwszych objawów ciąży. Mąż się śmiał, bo już o 8 wieczór nie było z kim pogadać . Ale przeszło (w poprzedniej ciąży około 20 tyg., w tej jeszcze szybciej), a może się przyzwyczaiłam. To chyba nic nietypowego.

  Ciekawe jest Twoje pytanie o zatkane uszy, bo myślałam, że tylko ja to mam. I w poprzedniej ciąży i teraz (22. tydzień). Gdy się schylę, położę – przechodzi, a potem z zasady natychmiast wraca. Chociaż zdarzają się całe dnie, gdy się nie pojawia. Wydaje się śmieszne, ale potrafi umęczyć, bo też mi wtedy jest niedobrze, itp. Ciśnienie mam podręcznikowe i żadnych innych większych dolegliwości. Nie mam pojęcia, co jest przyczyną tych zatkanych uszu. Poprzednim razem problem rozwiązał się w 39 tygodniu, teraz też chyba poczekam…

  Pozdrawiam,

  Magda z Groszkiem  #419344

  kasia-j

  Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

  Ostatnio pytałam o to gina i powiedział, że często sie tak zdaża w ostatnich tygodniach ciąży. Może tak być przez cały 3 trymestr. Spowodowane jest to dużym uciskiem na coś tam. Nie pamiętam dobrze i nie chcę Ci pisać głupot. U mnie doszedł do tego fenoterol i jego paskudne skutki i zdazało się, ze nie mogłam wogóle oddychać. Budzę sie w nocy i nie mogę złapać oddechu. A senność…No cóż mogłabym spać o każdej porze dnia, bo w nocy mam problemy z zaśnięciem.
  Marto, jeśli bardzo Ci to dokucza albo niepokoi to zadzwoń do lekarza i zapytaj. Będziesz spokojniejsza.
  Buziaki!

  Kasia i Fasolka (23.01.04)

  #419345

  marta-g

  Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

  Magda, Kasia, dziękuję za odpowiedzi! Skoro nie jestem sama z takimi objawami, mogę spokojnie cierpieć 🙂 Przyznam, że bardzo lubię stwierdzenie „tak się często zdarza w ciąży” 🙂 Bo to oznacza, że wszystko jest ok. Ja niestety już od samego początku ciąży mam wszystkie nieprzyjemne dolegliwości, które na początku mogą nieźle przestraszyć, ale później okazuje się, że „to się często zdarza” 🙂 Ale jest i tak jest super!

  Pozdrawiam Was serdecznie,
  Marta i Lenka 10.01.2004

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close