Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

Mam pytanie o Wasze samopoczucie. Ciągle chce mi się spać, ziewam, mam zatkane uszy (ale nie tak “laryngologicznie”, jak zrobię skłon lub położę się, przechodzi, jak tylko wrócę do pionowej pozycji, wraca 🙁 ), te uszy aż bolą i jest mi wtedy niedobrze, leciutko kręci mi się w głowie, ciężko mi się oddycha. Jestem w 32 tyg. Ledwie zipię (fakt, że dużo pracuję, może za mało odpoczywam?). Ciśnienie mam w normie (zazwyczaj 100/60 ostatnio 114/70).

Dziewczyny czy Wy też się tak czujecie/czułyście? Co to może być?

Pozdrawiam,
Marta i Lenka 10.01.2004

3 odpowiedzi na pytanie: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

talita Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak maci

Senność była u mnie jednym z pierwszych objawów ciąży. Mąż się śmiał, bo już o 8 wieczór nie było z kim pogadać . Ale przeszło (w poprzedniej ciąży około 20 tyg., w tej jeszcze szybciej), a może się przyzwyczaiłam. To chyba nic nietypowego.

Ciekawe jest Twoje pytanie o zatkane uszy, bo myślałam, że tylko ja to mam. I w poprzedniej ciąży i teraz (22. tydzień). Gdy się schylę, położę – przechodzi, a potem z zasady natychmiast wraca. Chociaż zdarzają się całe dnie, gdy się nie pojawia. Wydaje się śmieszne, ale potrafi umęczyć, bo też mi wtedy jest niedobrze, itp. Ciśnienie mam podręcznikowe i żadnych innych większych dolegliwości. Nie mam pojęcia, co jest przyczyną tych zatkanych uszu. Poprzednim razem problem rozwiązał się w 39 tygodniu, teraz też chyba poczekam…

Pozdrawiam,

Magda z Groszkiem

kasia-j Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

Ostatnio pytałam o to gina i powiedział, że często sie tak zdaża w ostatnich tygodniach ciąży. Może tak być przez cały 3 trymestr. Spowodowane jest to dużym uciskiem na coś tam. Nie pamiętam dobrze i nie chcę Ci pisać głupot. U mnie doszedł do tego fenoterol i jego paskudne skutki i zdazało się, ze nie mogłam wogóle oddychać. Budzę sie w nocy i nie mogę złapać oddechu. A senność…No cóż mogłabym spać o każdej porze dnia, bo w nocy mam problemy z zaśnięciem.
Marto, jeśli bardzo Ci to dokucza albo niepokoi to zadzwoń do lekarza i zapytaj. Będziesz spokojniejsza.
Buziaki!

Kasia i Fasolka (23.01.04)

marta-g Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie?

Magda, Kasia, dziękuję za odpowiedzi! Skoro nie jestem sama z takimi objawami, mogę spokojnie cierpieć 🙂 Przyznam, że bardzo lubię stwierdzenie “tak się często zdarza w ciąży” 🙂 Bo to oznacza, że wszystko jest ok. Ja niestety już od samego początku ciąży mam wszystkie nieprzyjemne dolegliwości, które na początku mogą nieźle przestraszyć, ale później okazuje się, że “to się często zdarza” 🙂 Ale jest i tak jest super!

Pozdrawiam Was serdecznie,
Marta i Lenka 10.01.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziwnie się czuję (styczniówka) – też tak macie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
zdięcia
ja chcę wkleić zdięcie Wojtusia, ale niemam skanera a mój chłop niechce wziąć zdięć do pracy i zeskanować co mu zrobić??? udusić??? czy wyrzucić przez okno??? (mam kraty i mieszkam na parterze,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy na was też czekało wypowiedzenie po urlopie?
Witam, Za dwa tygodnie kończy mi się urlop macierzyński. Gdy odchodziłam z pracy na moje miejsce została przyjęta nowa osoba. Z nieoficjalnych źródeł (poza tym jest wiele przesłanek ku temu)
Czytaj dalej