Dziwny niejadek?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #53529

  dorot

  Moja córcia od urodzenia mieści się między 75 a 90 centylem wagi. Teraz ma już skończone 8 miesięcy i nadal wagę trzyma, ale wogóle nie chce jeść normalego jedzenia. Tylko cyc i cyc (to bez problemów).
  Zupki gotowałam już chyba na wszystkie sposoby: bez mięsne, z mięsem osobno, z mięsem razem i NIC.
  Ona jada tylko owoce ok 130ml na cały dzień + max 120 ml kaszki. Jedyne co lubi i jada bez histerii to banany i chrupki kukurydziane. Czasami uda mi się dać Jej trochę naszej zupy, ale też nie za dużo ok 2 łyżki stołowe.
  Czy ma ktoś takie wybrzydzające dziecko (a przy tym bez problemów z wagą) i co z Nią robić. A może jakiś sposób na jeszcze lepszą zupkę?

  Dorota i Gabrysia (10 stycznia 2004)

  #685241

  asia80

  Re: Dziwny niejadek?

  U nas jest podobnie, tzn. waga jest ok, a Oli nie lubi jesc. Najgorzej wlasnie zupki! I wiem, ze najlepiej mu ida Gerbera, ae i tak musze wciskac niemalze na sile. Ja juz nie karmie piersia, ale moze podawaj jej zupke z domieszka Twojego mleka?

  Oliwierek (14.01.2004) i Asia  #685242

  usianka

  Re: Dziwny niejadek?

  Milunia miała najpierw bunt owocowy – przeszedł. Potem nastał mięsno-warzywny. Właśnie tez chyba minął (uffff). Tez nie mamy problemów z wagą. My te jej fochy przeczekiwaliśmy – jadła co chciała. Oczywiscie próbowałam dawac obiad, ile zjadła tyle zjadła, a na dojedzenie dostawała cos co chciała zjesc.
  pozdrawiam i zycze cierpliwości

  Usianka i Emilka (4.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close