E-podręczniki… czyli o pieniądzach

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #114818

  figa

  „Firma odpowiedzialna za wdrażanie e-podręcznika nie ma odpowiedniego doświadczenia

  Partnerem technologicznym wartego 45 mln zł projektu e-podręcznik ma zostać firma, która prowadzi nieprzejrzystą politykę informacyjną dotyczącą finansów, jest nieznana w branży e-learningu, najprawdopodobniej nie ma kadry i zasobów, aby ten projekt zrealizować ? wynika z ustaleń ?Rz”.”

  „Wyszukiwarka internetowa pozycjonuje ją jako firmę, która zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży… jednostek inwestycyjnych. Dopiero po ogłoszeniu wyników konkursu przez ORE Progress uruchomił drugą stronę internetową, w której chwali się doświadczeniem w e-learningu. Czytamy tam, że zespół tej powstałej pod koniec 2007 r. spółki nad kursami, testami i ćwiczeniami interaktywnymi pracuje już od 1998 r.

  „Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że firma zatrudnia pięciu pracowników, wśród których nie ma np. grafika komputerowego. Mimo to ORE przyznało jej w konkursie maksymalną punktację.
  Polegli w nim natomiast e-learningowi potentaci działający w tej branży od wielu lat i mający w swoim portofolio współpracę z największymi na świecie koncernami. ”

  „Drugi z naszych rozmówców wskazuje, że w komisji konkursowej zasiadała osoba, która z niewyjaśnionych przyczyn nie została ujęta w protokole opisującym procedurę wyłaniania partnera. Jest to osoba związana z branżą e-learningową. Może zatem stanowić konkurencję w stosunku do firm startujących w konkursie, a miała wgląd do poufnych informacji.”

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close