Elektroniczne stymulatory mięśni

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #55647

  maduxia

  Polecacie? Próbowała któraś tych gadżetów w stylu Abtronic, czy jak tam to się zwie? Działa? Może jestem głupia, ale poważnie rozważam zakup takiego czegoś, żeby wreszcie pozbyć się brzucha! Dlatego dziękuję bardzo za informacje. Pozdrawiamy!

  Antoś (24.11.2003) i mama

  #711023

  iwi

  Re: Elektroniczne stymulatory mięśni

  ja nie polecam, bo one wcale nie są takie zdrowe i niby mają atesty, a tak naprawdę ten atest to LIPA!!
  Takie stymulatory źle działają na serce, ja po kilku sesjach myślałam, ze serce mi z piersi wyskoczy i oddychać nie mogłam.
  Ale zdecydujesz sama 🙂


  Iwcia i Laurusia 26.04.03r  #711024

  Anonim

  Re: Elektroniczne stymulatory mięśni

  moj tata fanatyk kupowania wszelkich nowosci kupil to sobie jakies dwa lata temu…i po trzech miesiacach gdy zaczal odczuwc skutki uboczne-serce wlozyl do szafy i tak tam lezy:)

  Nelly i Hubert 23.02.03

  #711025

  anastazja

  Re: Elektroniczne stymulatory mięśni

  No , lezy w kacie a ja cwicze przed kompem Kosztowalo mnie to 100 euro i co z tego jak len mnie zjadl

  Jagodzia 01.08.03

  #711026

  agus-25

  Re: Elektroniczne stymulatory mięśni

  HI HI, to jednak do tego też można załapać lenia 🙂 Człowiekowi trudno dogodzić a niby tylko przykleić i samo się robi ;))

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #711027

  Anonim

  Re: Elektroniczne stymulatory mięśni

  Odradzam. Moi rodzice coś takiego kupili w jakimś hipermarkecie i miałem okazję to wypróbować na sobie. Zapomnij o tych głupich reklamach gdzie wysportowana i uśmiechnięta pani siedzi sobie przed telewizorem a to „coś” ćwiczy za nią. To urządzenie wywołuje skurcz mięśni poprzez PORAZANIE ICH PRADEM ELEKTRYCZNYM. Jest to bardzo nieprzyjemne doznanie. Próbowałem tego używać na brzuchu. Po kilkunastu minutach miałem wrażenie jakby skóra w tym miejscu straciła czucie. Używałem tego regularnie przez kilka dni i doszedłem do wniosku że jedna seria brzuszków jest dużo efektywniejsz niż tydzień stosowania tego badziewia. Poza tym sztuczna stymulacja nie poprawia kondycji. W dodatku w instrukcji obsługi była wzmianka (drobnym drukiem) że nie wiadomo czy porażanie prądem elektrycznym ma jakieś szkodliwy wpływ na ludzki organizm. Po prostu kolejne oszustwo. W odchudzaniu nie ma cudów. Gdyby było inaczej to ludzi z brzuszkiem trzeba by ze świecą szukać. Jeśli chcesz zrzucić brzuszek polecam pływanie. Btw. moja koleżanka używała takiego stymulatora przez 3 tygodnie i zrobiła jej się ranka na skórze.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close