Ewa-Klon

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #11210

  agnesthm

  Dziecko-klon wraca do domu i będzie badane

  Wierząca w pochodzenie ludzkości od kosmitów sekta raelian poinformowała w poniedziałek, że pierwsze dziecko pochodzące z klonowania „wraca do domu” i od wtorku będzie możliwe badanie jego DNA.

  Ogłosiła to Brigitte Boisselier, szefowa założonej przez sektę firmy Clonaid. „Dziecko wraca dzisiaj (w poniedziałek) do domu. Więcej szczegółów nie podam” – powiedziała Boisselier, odmawiając podania miejsca pobytu „rodziców” dziecka-klonu, którymi mają być pewni Amerykanie.

  W piątek na konferencji prasowej Brigitte Boisselier powiedziała, że zdrowa dziewczynka o imieniu Ewa przyszła na świat w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia gdzieś poza USA. Klon urodziła 31- letnia kobieta. Konieczne było cesarskie cięcie. Szefowa Clonaid nie poparła swoich rewelacji żadnymi dowodami.

  Boisselier zapowiedziała, że niezależny amerykański dziennikarz zyska we wtorek dostęp do dziecka i będzie mógł pobrać od niego próbkę DNA. Testy mają w ciągu tygodnia zaowocować rozstrzygającym dowodem, że Ewa jest klonem, czyli genetyczną kopią innego człowieka.

  Sektę raelian założył w latach 70. francuski dziennikarz Claude Vorilhon, który przybrał imię Rael i uważa siebie za proroka. Opowiada, że podczas spotkania z kosmitami dowiedział się, że to istoty pozaziemskie stworzyły ludzi, drogą klonowania, 25 tysięcy lat temu.

  Sekta Realian twierdzi, że na eksperyment klonowania czeka około 2 tysięcy osób.

  Według Miami Herald założyciel firmy Clonaid Francuz Claude Vorilhon powiedział w wywiadzie , że firma dysponuje listą osób gotowych zapłacić po 200 tysięcy dolarów za zabieg klonowania.

  Szefowa firmy Clonaid zapowiedziała, że w tym tygodniu urodzi się kolejne sklonowane dziecko.

  Aga i dzieci

  #176768

  czarna

  Re: Ewa-Klon

  CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Asia mama rocznej Ewy  #176769

  setka

  Re: Ewa-Klon

  i to jeszcze jak chore….

  Klaudia z Karolką (7 i pół miesiaca)

  #176770

  joannamaria1973

  Re: Ewa-Klon

  ale poczytajcie sobie trochę o realianach.To są czuby.

  ASIA mama małego Patryczka

  #176771

  iwonta

  Re: Ewa-Klon

  Czuby to mało powiedziane. Na nich nie ma okreslenia w naszym języku.
  JA JESTEM POPROSTU OBURZONA. Gdzieś w duchu mam nadzieję, że to wszystko to kit i robią sobie świetną reklamę.
  Przecież oni są poprostu nie ludzcy, by skazywać te małe istotki na cierpienie. Tak nie mozna, mam nadzieję, że ktoś się za to wszystko weźmie i zrobi z nimi porządek.

  Iwonta i Natalka (07.10.02)

  #176772

  przem

  Re: Ewa-Klon

  Witam, klonowanie ludzi to niezły kit, podobno owieczka Dolly zdechła pare godzin po eksperymencie, klonowanie to sposób na zrobienie kasy poprzez sprzedanie rzekomej technologii klonowania. Artykuły na ten temat które przeczytałem i które właśnie tak przedstawiają temat według mnie są bardziej wiarygodne, nie dajmy się zwariować 🙂

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close