fenoterol i isoptin

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8280

  pokemon

  czy któraś z Was je bierze. Jak często i jakie są skutki uboczne.Ja biorę fenoterol 6 razy po pół tabletki a isoptin 3 razy jedna

  #141682

  salome

  Re: fenoterol i isoptin

  Ja biorę co 4 godziny pół tabletki i na noc całą (żeby nie wstawać). Isoptin tylko przed tą całą. Fenoterol podnosi mi strasznie ciśnienie, wprawdzie na krótki czas ale dostaje czasami takiej trzęsawki, że trudno mi coś w dłoniach utrzymać. Isoptin jest po to, żeby obniżyć ciśnienie i ja przynajmniej mam go brać 1/2 godz. przed Fenoterolem (co nie zawsze robię, bo mam już serdecznie dość takiej ilości tabletek…)
  Pozdrawiam
  Renata i 34 tyg. Dziewczynka  #141683

  danuska

  Re: fenoterol i isoptin

  ja biore fenoterol co 8 goidzin cala tableke tj 3x dziennie
  na 10 minut przed biore isoptin (tez 3 x dziennie)

  #141684

  edka

  Re: fenoterol i isoptin

  Ja obecnie biorę 4 tabl. Fenoterolu na dobę, czyli co 6h. Isoptinu natomiast nie biorę wcale, syrasznie byłam po nim ospała. a po samym fenoterolu czyję się ok.

  Edzia

  #141685

  nata

  Re: fenoterol i isoptin

  ja bralam fenoterol 3x dziennie i isoptin 2x trzeslo mnie po nim jak galarete nawet isoptin nie pomagal dlatego nie zwiekrzalam jego dawki .

  #141686

  pokemon

  Re: fenoterol i isoptin

  zastanawiam się jakie są skutki uboczne.U mnie już 35 tydzień i cały czas mam twardy brzuch.Gdy to się nasila to czasem zwiększam dawkę fenoterolu.Zastanawiam się czy mój organizm się nie uzaleznił gdyż nie trzęsie mnie już po fenoterolu . Czekam juz tylko do 27 sierpnia gdyż na wieczór mam umówioną cesarkę. Mam nadzieję że wytrzymam gdyż praktycznie nic nie mogę robić,nawet gotować bo zbyt długi okres stania przy garach objawia się twardnieniem bądż skurczami.A jak u Was ?
  pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close