Fenoterol

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7554

  justyna

  Jestem w 25 tyg i od tyg. biore Fenoterol na skurcze macicy 2 tab. dziennie ale jak narazie ziezbyt pomaga. Czy ktoras z was tez ma albo miala takie problemy ? Bardzo sie denerwuje jak bedzie. Narazie mam lezec, szyjka ok.

  #134775

  cez

  Re: Fenoterol

  Jestem w drugiej ciąży i dopiero teraz zajrzałam na strony. Gdy byłam w pierwszej ciąży – też brałam fenoterol i isoptin oraz relanium i to w dawce co 1,5 godz. pół tabletki fenoterolu 5mg relanium i isoptin. w 6 miesiącu trafiłam do szpitala na dwa tygodnie (dawali to samo tylko w kroplówce) i pomimo tego, że już od tamtego momentu miałam rozwarcie szyjki – ciąże donosiłam i urodziłam bez żadnych komplikacji na 4 dni przed terminem. Także nie martw się niczym , odpoczywaj a jeśli będziesz czuła twardu brzuch albo skurcze – to jedź do swojego lekarza – pewnie zwiekszy Ci dawkę i wszystko będzie O.K.
  Pozdrawiam serdecznie.  #134776

  magdak

  Re: Fenoterol

  cześć ! ja jestem w 26 tygodniu i również od tygodnia biorę fenoterol, tak jak ty: 2 tabletki dziennie i do tego 3 razy isoptin, powiedziałam lekarzowi o tym, że czasami twardnieje mi brzuch i stąd te leki., nie czuję inaczrj tych skurczy macicy, tylko twardy brzuszek, ale niezbyt często, właściwie dostałam te leki chyba bardziej profilaktycznie, nie muszę leżeć – a jak z seksem: można czy nie ?
  nie martw się: stres i nerwy są niedocenianym przeciwnikiem kobiet w ciąży, rób wszystko żeby się nie denerwować, nerwami nie pomożesz, a przeciwnie – możesz zaszkodzić, mnie lekarz mówił, że przede wszystkim święty spokój , niczego mam nie dźwigać i uważać na siebie ! pozdrawiam cię gorąco, maleństwo też ! na pewno wszystko będzie dobrze ! grunt to pozytywne myślenie ! pa! magda

  #134777

  ahjp

  Re: Fenoterol

  W czasie mojej 1 ciazy mialam przedwczesne skurcze i od 25 tyg. siedzialam dziecku na glowie i musialam lezec (10 tyg. ale na szczescie w domu) Dostawalam od lekarza magnez, co kilka dni nna kontrol itd . Bardzo wtedy przytylam , bo nie moglam sie opanowac i wcinalam po 2kg lodow dziennie. Sex mi lekarz zabronil, ze wzgledu na chormony ktore sa w spermie, pobudzaja dziecko do wyjscia. Corke urodzilam w 3,5 godziny dokladnie na termin.
  Trzymaj sie

  Agnieszka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close