Filip Niejadek

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #20933

  joanna-ka

  Mam problemy z karmieniem synka. W piątek zostałam mamą i na drugi dzień zostałam wypisana do domu. Filipek nie jest wcale zainteresowany moimi piersiami Przez te dwa dni praktycznie nic nie jadł, tylko śpi. Jest spokojny i nie grymasi. Nie wiem co robić, czy taki mały facet nie powinien więcej jeść? Moje piersi stały się nabrzmiałe, a pokarm praktycznie mi z nich skapuje. Proszę napiszcie co w takiej sytuacji robić, może miał ktoś już takie same problemy. A może nie ma się czym martwić? Ale to przecież już 3 dni diety.

  Młoda Mama

  #289427

  luczka

  Re: Filip Niejadek

  Nawet jeśli śpi powinnaś przynajmniej co 3 godziny przystawiać go do piersi. Podobno noworodki śpią długo jak za mało jedzą, w ten sposób oszczędzają energię. A w szpitalu jadł?
  Pozdrawiamy
  Monika i Wiktoria (18. 01. 2003)  #289428

  joanna-ka

  Re: Filip Niejadek

  Gratuluję fantastycznego bobaska. W szpitalu również bardzo się oszczędzał, za to w nocy ok.2.00 opróżnił całą pierś, zasnął i obudziliśmy go dopiero ok. 9 gdyby nie to dalej napewno by spał. Zrobił kupkę a o przystawieniu do piersi nie ma mowy, wtedy to dopiero daje popalić. Wypluwa i aż się zanosi. Co się dzieje?

  Młoda Mama

  #289429

  luczka

  Re: Filip Niejadek

  Może to kolki. Nie wiem bo nigdy nie miałam doświadczenia z kolkami. Może odezwie sie jakaś mam która tez przez to przeszła.
  Pozdrawiamy
  Monika i Wiktoria (18. 01. 2003)

  #289430

  joanna-ka

  Re: Filip Niejadek

  No nareszcie Filip bierze się do roboty. 40 min. przedobiadek zrobił swoje.
  Pozdrowienia

  Młoda Mama

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close