Film "Magda miłość rak czyli rak’n’roll"

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #101413

  rak-n-roll

  Niesienie pozytywnej energii, uśmiechu i radości :Hura!:życia to motto naszej fundacji, która w zeszłym tygodniu oficjalnie rozpoczęła swoje działania. Fundacja Rak?n?roll. Wygraj życie powstała z myślą o kobietach z problemami nowotworowymi, a szczególnie o kobietach u których nowotwór zbiegł się w czasie z ciążą i macierzyństwem. Chcemy mówić o tych problemach głośno, chcemy zmieniać schemat myślenia, edukować i próbować poprawiać jakość życia kobiet chorych na raka.

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. Magda. Miłość i rak?, emisja TVP1, 14.10. godz. 23.00. To od tej historii wszystko się zaczęło ? film autorstwa Aliny Mrowińskiej opisuje historię Magdy Prokopowicz, założycielki fundacji. (zwiastun: ()

  Magda cztery lata temu, w wieku 27 lat, zachorowała na rozsiany nowotwór piersi. W tym samym czasie spotyka swojego życiowego partnera. Jednak najbardziej wyjątkową rzeczą, która dodatkowo zmotywowała bohaterkę do walki z chorobą, była wiadomość o tym, że jest w ciąży. Cierpienie podczas trudnych zmagań z rakiem zwłaszcza podczas radykalnej operacji i chemioterapii, przeplata się ze szczęściem, jakie kobieta przeżywa będąc w ciąży. Największym cudem okazał się zdrowy synek Leonek, który dał Magdzie siłę i chęć życia by pokonać chorobę.

  Fundacja Rak?n?roll Wygraj Życie
  Nasz blog:
  Nasz profil na Facebooku:
  Nasze konto na blipie:

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close