Finał "Ryzykantów"

Czy ktoś oglądał finał “Ryzykantów w poprzedni piątek na dwójce???Kurde wciągnęlam się i zapomniałam o finale bo mi się dziecko rozchorowało,nie miałam do niczego głowy.Zasiadam w ten piątek przed tv a tu guzik z petelką:mad:Zła jestem okropnie.Może Wy wiecie kto wygrał?Ja już pytałam chyba wszystkich wokół siebie i nikt nie oglądał:(bo to też taka pora nadawania nie sprzyjająca,ale może ktoś z Was wie:)

2 odpowiedzi na pytanie: Finał "Ryzykantów"

lotos Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Gabrycha:Czy ktoś oglądał finał “Ryzykantów w poprzedni piątek na dwójce???Kurde wciągnęlam się i zapomniałam o finale bo mi się dziecko rozchorowało,nie miałam do niczego głowy.Zasiadam w ten piątek przed tv a tu guzik z petelką:mad:Zła jestem okropnie.Może Wy wiecie kto wygrał?Ja już pytałam chyba wszystkich wokół siebie i nikt nie oglądał:(bo to też taka pora nadawania nie sprzyjająca,ale może ktoś z Was wie:)

Jeśli masz na myśli to reality show Ryzykanci 6 to wygrała Jenna, Matt dostał tylko 1 z 7 glosów. Ja tam bylam za nią 🙂

gabrycha Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez lotos:Jeśli masz na myśli to reality show Ryzykanci 6 to wygrała Jenna, Matt dostał tylko 1 z 7 glosów. Ja tam bylam za nią 🙂Tak własnie o to reality show mi chodziło.
Super!!! Dziękuję Ci Kochana,nie mogłam sobie podarować,że nie oglądałam.Ja też byłam za nią:)cieszę się,że wygrała.

Znasz odpowiedź na pytanie: Finał "Ryzykantów"?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Perfekcyjna pani domu
ogladacie ? a moze jestescie ? hmmm przyznam, ze sie wciagnelam gorzej, bo wciagnelam sie w watek dla kur domowych na forum gazety (ale teraz wole byc TU, tam podczytuje sporadycznie)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
żelazo - podawanie u 6 tygodniowego dziecka
siostry synek bierze żelazo w kropelkach, u dzieci z zębami mogą wystąpić przebarwienia, a jak ma się to u dzieci które nie mają jeszcze zębów?
Czytaj dalej