Folic

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #15867

  laura

  Witajcie dziewczyny
  Jestem z tych starających się, chciałam się spytać się o Folic. Zaczęłam go brać a chciałabym jeszcze jakieś witaminki i nie wiem, które były by najlepsze żeby nie przedobrzyć.
  Pozdrawiam

  #231471

  usianka

  Re: Folic

  Mojej starającej sie koleżance lekarz powiedział żeby sobie kupiła zestaw witamin i minerałów dla kobiet w ciąży – ale foliku juz wtedy nie trzeba brać bo jest w każdym zestawie. Nie sugerował żadnego – to juz kwestia wyboru – jest tego trochę w róznych cenach.
  pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

  Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)  #231472

  ada77

  Re: Folic

  Ja biorąc folic do 3 miesiąca ciązy miałam dodatkowo łykać tylko Vitaral, natomiast potem – oczywiście też zgodnie z zaleceniami dr- odstawiłam Folic i jednocześnie przeszłam na Maternę ( są też i inne witaminki ciążowe, np. Feminatal, Prenatal itp.) Pani dr podkreslała, że nie warto startować od typowego zestawu ciążowego, bo jest on jest jednak bardzo bogaty, ciężki, a na początku ciązy za dużo witamin i mineralów też nie jest wskazane, zwłaszcza jeśli dubluje się kwas foliowy. Podsumowując mój przydługi wywód – na początek idealny jest Vitaral+ Folic, potem witaminki ciązowe…
  pozdrowionka
  ada77 i miki

  #231473

  oslo

  Re: Folic

  To najlepiej skonsultuj to z lekarzem, nic nie rob na wlasna reke. Ja jestem w 4 miesiacu a do tej pory nie biore zadnych witamnin , poniewaz mam swietne wyniki. Nie ryzykowalabym na Twoim miejcsu, tylko szybciutko.
  Pozdrawiam

  Moje Szczęście Asia i Bursztynek 04.10

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close