fotelik tyłem czy przodem?

heja dziewczyny, mam pytanie w sprawie fotelika samochodowego- mamy taki 0-18, nasza mysia już ma 7 miesięcy i waży 10! jak dotąd wozimy ją tylłem do kierunku jazdy ale już kopie w oparcie samochodu bo nóżki jej sie zaczynają nie mieścić- od kiedy można zacząc wozić dzidżki przodem do kierunku jazdy?

2 odpowiedzi na pytanie: fotelik tyłem czy przodem?

justborn Dodane ponad rok temu,

Re: fotelik tyłem czy przodem?

wożenie tyłem to zabezpieczenie dla dziecka, które nie trzyma jeszcze sztywno głowy. wasze dziecko moim skromnym zdaniem z powodzeniem może już podróżować przodem do kierunku jazdy. jednak umieszczając fotelik na przednim siedzeniu dalej musicie stawiać go tyłem do kierunku jazdy.

pozdrawiamy!!!

iza, paweł i kubuś

kas Dodane ponad rok temu,

Re: fotelik tyłem czy przodem?

No i z przodu fotelik może być tylko wtedy jeśli nie ma poduszki powietrznej. My zmieniliśmy Zuzce fotelik jak tylko osiagnęła 9 kilo. Fakt miała wtedy ponad 10 miesięcy i nogi ciągle podkulone w starym (Zu jest raczej szczupła i dość długa)

Kaśka
I buzi od Zuzi (16.10.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: fotelik tyłem czy przodem??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
karmienie piersią i wprowadzanie zupek?
hej dziewczyny, moja myszka ma już 7 miechów i wprowadziliśmy jej jabłuszko i zupki a ja mam tyle mleczka ze nie wiem co z nim robić? czasami jest mi łatwiej
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
fotelik tyłem czy przodem?
heja dziewczyny, mam pytanie w sprawie fotelika samochodowego- mamy taki 0-18, nasza mysia już ma 7 miesięcy i waży 10! jak dotąd wozimy ją tylłem do kierunku jazdy ale już
Czytaj dalej