fotoonet-jak podać link do zdjęć???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #47318

  anulawawa

  Umieściłam kilka fotek mojego Kubisia na stronie onet-u. No i niestety nie potrafię podać znajomym linku do tej strony….. nie stać mnie na nic więcej poza wstawieniem tam zdjęć -reszta, technicznie mnie przerasta !!!!!!!! Może ktoś wie jak to zrobić bo ja sierotka nie radzę sobie z tym…..jak kopiuję adres będąc na tej stronie to po wklejeniu go próbuję wejść i dostaję się na stronę wyjściową „fotoonet” gdzie muszę podać hasło…oczywiście nie chcę wysyłać znajomym linku + hasła bo to bez sensu…napewno jest jakiś sposób żeby podać adres, który da im dostęp prosto do zdjęć!??!?! Pomóżcie plis bo coś nie daję rady zrobić tego własnymi zasobami umysłowymi 🙁 Będę baaaaaaaaaardzo wdzięczna!!! Pozdrawiam,

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #612961

  madusia

  Re: fotoonet-jak podać link do zdjęć???

  Więc tak:
  1. wejdź na foto.onet.pl
  2. wejdź na albumy
  3. poszukaj na jednej ze stron swojego albumu (wszystkie te albumy są ułożone chronologicznie według daty założenia albumu)
  4. wejdź do swojego albumu
  5. wtedy możesz skopiować link do swojego albumu i podać znajomym, a oni nie będą musieli znać hasła.

  pozdrawiam serdecznie

  Madusia i Jaś  #612962

  anulawawa

  Re: fotoonet-jak podać link do zdjęć???

  Madusiu kochana!! Ale ja właśnie tak robię….i niestety ląduję na stronie OnetFoto-Albumy w miejscu gdzie jest mój adres mailowy i prośba o hasło w celu zalogowania się !! Będąc na stronie gdzie widzę już swoje zdjęcia – indeks, kopiuję adres…to wklejam za moment na nowej stonie i co widzę?? stronkę gdzie trzeba wpisać hasło….brrrrrrrrrrrr. No naprawdę nie wiem co ja źle robię?!?!?!

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #612963

  carla27

  Re: fotoonet-jak podać link do zdjęć???

  Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale wydaje mi się, że ten album fotoonet jest tylko dla osób posiadających konto w onecie i dlatego żąda hasła

  Marta i Domi

  #612964

  heksa

  Re: fotoonet-jak podać link do zdjęć???

  Wejdz na albumy http://foto.onet.pl/albumy/ … i tam wyszukaj siebie, swoje albumy …. wpisz swoje ID i kliknij szukaj …. jak w ten sposob wejdziesz na swoje albumy to adres u gory bedzie bezposrednio do nich bez logowania (dla pewnosci przed szukaniem wyloguj sie). Mozesz tez znajomym podac swoj ID i sami beda mogli ciebie wyszukac.

  Luiza i Sophie (11,5 m-ca)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close