Fryzjerstwo a poronienie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #63016

  lolly

  Witam!!
  Mam małe pytanko : czy praca w zakładzie fryzjerskim może być przyczyną wczesnych poronień? Niestety jestem po dwóch poronieniach (I 6tydzień-II 7 tydzień). Ponieważ były to wczesne ciąże i praktycznie nie miałam objawów ciążowych w obu przypadkach pracowałam( moim zdaniem do drugiego poronienia nie powinno było dojść gdyby nie olewackie podejście lekarza, który już mnie w swoim, ślicznym gabineciku nie zobaczy)

  Pozdrawiam
  Agnieszka

  #800641

  annak26

  Re: Fryzjerstwo a poronienie

  Moja mama jest fryzjerka, a w zasadzie byla i tez poronila swoja pierwsza i trzecia ciaze. Urodzila mojego brata i mnie po 7 latach. Moze cos w tym byc, a moze to zbieg okolicznosci. Ale przede wszystkim zmien lekarza.
  powodzenia

  ]
  ANIA & BIANCA 19-12-03  #800642

  Anonim

  Re: Fryzjerstwo a poronienie

  Cześć,
  mam kolezankę która jest fryzjerką… w ciązy :). Kiedy tylko dowiedziała sie o tym od razu powiedziała w swoim zakładzie, a szefowa zabroniła jej myć głowy klientkom, czy wyciągać ręczniki z górnych szafek. Lekarz też potwierdził że częste podnoszenie rąk i wykonymwanie nimi pracy w takiej pozycji moze mieć wpływ na poronienie. Moze to tylko zbieg okoliczności, ale ona tez wcześniej raz poroniła wczesna ciążę, a teraz odpukać jest w 32tc i wszystko jest ok.

  pozdrawiam

  #800643

  anetkaanetka

  Re: Fryzjerstwo a poronienie

  Przyczyną poronień może być też kontakt z chemikaliami…
  Pozdrawiam
  Aneta

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close