Gdzie i za ile test beta w Warszawie?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #77853

  myszka-misia

  Witam dziewczynki!!!
  Powiedzcie mi prosze gdzie i za ile można zrobić test z krwi w Warszawie? I jak długo czeka się na wynik. Dziś dzwoniłam do przychodni na Powstańców Śląskich ale tam mi powiedziano że kosztuje to prawie 40 zł? Czy to naprawdę tyle kosztuje?
  Już 2 dzień po terminie @. @ miałam zawsze regularnie. A od 5 dni dośc mocno kłuje mnie prawy jajnik i mam bóle jak przy @. A zawsze dostawałam je dopiero w dniu kiedy przyszła @, nie wcześniej. I wcale nie czuję się jakbym miała zaraz dostać. Nie boli mnie głowa ani nie spuchłam jak zwykle. Tylko że boli. No i piersi mam strasznie tkliwe. I tak wyraźnie widać na nich żyłki jak nigdy. Trochę sie denerwuje że ja to sobie wszystko wymyśliłam, tzn.tak mocno podziałała moja wyobraźnia. Nie robiłam testu płytkowego bo chciałabym mieć 100% pewności. Czy ten test z krwi rzeczywiście tyle kosztuje czy robiłyście go gdzieś taniej? Jeśli tak to napiszcieproszę gdzie.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się i gratuluję oczekującym

  #1043723

  natusia

  Re: Gdzie i za ile test beta w Warszawie?

  niestety tyle kosztuje. w Centrum Damiana 45zl i wyniki dopiero na drugi dzien (cito +20%). w klinice leczenia nieplodnosci nOvum beta kosztuje 45zl ale wynik masz za godzine:)
  wiem, ze w Lecznicy dla Ciebie (wpisz w sieci, nie wiem, gdzie sie miesci) ceny sa nizsze (kojarzy mi sie, ze 25zl), ale czas oczekiwania dlugi – co najmniej doba. i nie wiem czy robia bHCG, czy HCG calosciowe, a to ma znaczenie w tak wczesnej ciazy.
  nie znam innych miejsc:)
  pozdrawiam

  Natusia + cud:)  #1043724

  kata

  Re: Gdzie i za ile test beta w Warszawie?

  ja już zaczynam gratulować

  #1043725

  Anonim

  Re: Gdzie i za ile test beta w Warszawie?

  ………….

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close