Gdzie z 2.5 latkiem w ok Kozłówka K-ów

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #74430

  Anonim

  Dziewczyny! Gdzie z 2.5 latkiem na zajęcia adaptacyjne, edukacyjne lub po prostu zabawowe? W okolicach Kozłówka, Kurdwanowa, Woli Duchackiej, Piasków? Bardzo proszę o jakiekolwiek info. Chciałabym córkę trochę oswajać z rówieśnikami i przygotować do pójścia do przedszkola. Pola już mówi, nie nosi pampisia. A może jakieś przedszkole organizuje takie zajęcia adaptacyjna. Pozdrawiam, dziękuję. Roksana

  #980475

  groniek7

  Re: Gdzie z 2.5 latkiem w ok Kozłówka K-ów

  Zapomniałam się wcześniej zalogować, stąd wyszedł anonim. To ja pytam jeszcze raz. Roksana  #980476

  kzaremba

  Re: Gdzie z 2.5 latkiem w ok Kozłówka K-ów

  Nie są to okolice Kozłówka, ale ja chodzę z Sylwią na basen ( a właściwie jacuzzi) na ul. Szuwarową. Grupki 4-osobowe (tzn. czworo dzieci) i zabawa na całego a przy okazji nauka pływania i umiejętności interpersonalnych. Chodzimy już ponad rok – i zachęcam !

  Kaia i Sylwia Margareta 25.10.03

  #980477

  Anonim

  Do kzaremba

  Basen odpada. Mamy przypadłość częstą u dziewczynek, zapalenia układu moczowego. wprawdzie dawno nic nam się nie przytrafiło, ale jeszcze nam na basen nie wolno. A tak w ogóle, czy Ty masz na imię Kaśka i jesteś żoną Marcina?Jeśli tak, to miałyśmy okazję się poznać.

  #980478

  kzaremba

  Re: Do kzaremba

  Wszystko się zgadza, jestem żoną Marcina. Napisz do mnie na priva skad mnie znasz, bo bardzo mnie to zaciekawiło. Pozdrawiam!

  Kaia i Sylwia Margareta 25.10.03

  #980479

  milda

  Re: Gdzie z 2.5 latkiem w ok Kozłówka K-ów

  Polecam przedszkole Smerfy na ul. Łużyckiej 71a na przeciwko stacji benzynowej Orlen. Chodzimy tam na godzinkę lub dwie i jest sympatycznie:)

  milda, Wiktorek(3l) i Maxiu(12m)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close