gestoza

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #58266

  caressi

  Witam!
  Czy któraś z Was miała może w ciąży stwierdzoną gestozę? Jak przebiegał poród? Rodziłyście siłami natury czy przez cc? To może głupie pytanie,ale kto pyta nie błądzi…
  Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiamy!
  Karolina i Kubuś (37w4d)

  caressi

  #745453

  cat

  Re: gestoza

  Gestoza jest wskazaniem do cc.
  Niestety niewiele więcej wiem.

  Łukasz i Karolinka [~03.03.05]  #745454

  aniasilenter

  Re: gestoza

  Ja miałam stwierdzoną gestozę w 30 tc, urodziłam w 31 tc przez cc . Ależ z Ciebie szczęściara – już masz donoszone dziecko . Moja Ola urodziła się z wagą 1120g i mimo dużego wcześniactwa rozwija się- odpukać!- prawidłowo . Mój poród wyglądał dość dramatycznie – decyzję o cc podjęto w jednej chwili, kiedy okazało się, że dziecko słabnie. Ale dramatyzm sytuacji polegał na tym, że nikt nie dawał mi gwarancji, że dzidzio z 31 tc przeżyje . Ale Ciebie to nie dotyczy. Mimo panicznego strachu o życie dziecka poród wspominam dość dobrze – nic mnie nie bolało, dopiero potem, ale niezbyt mocno. Blizna szybko się zagoiła i prawie nie ma po niej śladu . Jesli masz jakieś pytania to pisz, z chęcią odpowiem.
  pozdrawiam

  Ania, Ola (22.01.2004) i ?

  #745455

  halusia

  Re: gestoza

  Ja miałam podejrzenie gestozy i między innymi przez to miałam cc. Decyzja była podjęta w ostatniej chwili. Dzisiaj idę na wizyte i juz się boję, co powie mój ginekolog – powoli zaczynam nieładnie puchnąć i troche skacze mi ciśnienie.
  Pozdrawiam

  halusia,Pawcio18m i Kropka25.3.05

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close