Ginekolog w MR na Żwirki i Wigury

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #67888

  dorot

  Witam
  W ostatniej ciąży byłam pacjentką dr Czerkwińskiego. Bardzo odpowiadał mi Jego sposób podejścia do mnie i ogólnie ciąży.
  Teraz jak wiadomo bywalczyniom odszedł i dlatego szukam jakiegoś ginekologa, który w równie poważny sposób potraktował by mnie w kolejnej ciąży.
  Proszę o opinie na temat nowych i starych lekarzy ginekologów z tej przychodni (a może wiadomo czy dr Czerkwiński gdzieś przyjmuje?).

  P.S Taki sam post wrzuciłam na „oczekiwanie”.
  Pozdrawiam

  Dorota i Gabrysia (10.01.2004)

  #867621

  wyki

  Re: Ginekolog w MR na Żwirki i Wigury

  Ja tam miałam prowadzoną ciążę przez dr Krzywicką. generalnie byłam zadowolona choć mialam wrażenie, że czasem traktowała mnie jak lekko uposledzoną na umysle:):)
  Ale jest na tyle rozsądna żeby pilnowac badań, wyczulona na jakies niepokojace objawy (mnie kazała ostatni trymestr się osczędzac ze względu na przedwczesne skurcze). Minusem jest to że ma słaby słuch i trzeba b. głośno mówić.

  Monika i Iza 2 latka i miesiąc!  #867622

  dorot

  Re: Ginekolog w MR na Żwirki i Wigury

  Faktycznie też słyszałam dosyć pochlebne opinie o Niej, ale zawsze jak czekałam do swojego dr to u Niej kolejka. Panie w kolejce mówiły, że spowodowana jest tym, że przyjmuje znajomych poza kolejnością . Nie wiem na ile to prawda, ale kolejki mnie zniechęcały.
  P.S. co do słuchu też słyszałam
  Pozdrawiam

  Dorota i Gabrysia (10.01.2004)

  #867623

  wyki

  Re: Ginekolog w MR na Żwirki i Wigury

  Ja nigdy nie czekałam w kolejce. Zawsze miałam wizyte na godzinę. Na to nie mogę narzekać. Chodziłam tam też do szkoły rodzenia i strasznie lubiłam siostry z poradni k.

  Monika i Iza 2 latka i miesiąc!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close