Ginginkowa droga do Potomka

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 98)
 • Autor
  Wpisy
 • #106435

  ginginek

  Cześć dziwczynki,
  Postanowiłam założyć wątek, żeby nie wchodzić tylnymi drzwiami i poznać się też z nowymi forekami – tymi, których jeszcze nie znam 🙂

  Tak więc dla tych, które mnie nie znają parę słów. Nasze starania trwają przeszło 6 lat. Nie liczę cykli miesięcy i dni, ale pamiętam, że we wrześniu 2004 postanowiliśmy, że to dobry czas żeby powiększyć rodzinę. Niestety do dzisiaj nie zobaczyłam dwóch kresek. W sierpniu ubiegłego roku okazało się w badaniu laparoskopowym, że nie mam lewego jajnika i jajowodu, a prawy jajowód niedrożny (wcześniej robiłam HSG po 3 latach bezskutecznych starań i jajowód prawy był drożny – to moje największe zmartwienie). Wskazanie oczywiste – In vitro. Życie jednak tak się poukładało, że dopiero teraz mogliśmy/chcieliśmy podejść do IVF. I tak rozpoczęłam stymulację – krótki protokół, małe dawki leku, bo okazało się, że mój jajnk bardzo mocno odpowiada na stymulację i zagraża mi zespół hyperstymulacji. Jeden pęcherzyk od samego początku był większy od pozostałych i mam nadzieję, że nie pękł. Wczoraj o 23 zastrzyk z Ovitrelle i jutro o 11 punkcja. Mam nadzieję, że dojedziemy do przychodni, bo śnieg pokrył drogi. Do Warszawy niedaleko z Otwocka, jednak ostatnio jechałam do nOvum 2,5 godziny (30km).

  #3995758

  karolakoj

  POwodzenia 😀  #3995759

  olesia

  :Kciuki:Ja życzę powodzenia.

  Powoli zapoznaję sięz tematem, gdyż jestem po 4 nieudanych IUI.
  Moja historia jest w starających się.
  Może też tam się dopisz i opisz dokładnie Waszą walkę.

  #3995760

  paszulka

  No Ginginku, napiszę i tutaj.
  Liczę na to, że to Twoje ostatnie, skuteczne starcie w walce o pierwsze bobo!!
  Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. :Kciuki::Kciuki::Kciuki:

  #3995761

  biga83

  🙂

  hej mocno trzymam kciuki 🙂
  ja w styczniu zaczynam stymulacje.!
  życze dwóch kresek 🙂

  #3995762

  bambamek

  Ginginku – super tytul!!! 🙂 Niech teraz ta droga bedzie sciezka – taka od furtki do domu 🙂 Mocne kciuki, pewnie teraz w trasie jestes – pewnie gdzies w okolicach Pulawskiej. Mocne kciuki caly czas zaciskam :Kciuki:  #3995763

  kaja26

  Ginginku niech to będzie ostatnia prosta!:Kciuki:

  #3995764

  mala5-mi

  Kciuki Oleńko!:Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki:

  #3995765

  agnieszkaja

  Ginku mam nadzieję, że udało Wam się szczęśliwie na czas dojechać do kliniki. Mocne za :Kciuki::Kciuki: za dzisiejszą punkcję. Niech wszystkie jajeczka się pięknie zapłodnią!!!

  #3995766

  mania-85

  Ginginku trzymam ogromniaste kciukasy:Kciuki: ,fajny wąteczek :Wow!:  #3995767

  monika3r

  Ginginku trzymam kciuki, żeby ta zima to był Twój czas:Kciuki:

  #3995768

  pasiasta

  Powodzenia! 🙂  #3995769

  marita77

  Ginginku witam :Hura!:
  Ja pamiętam ciebie tu z forum, bo ja też staram sie długo o nasze pierwsze maleństwo. :Kciuki: kciuki i czuję, że będzie dobrze :Wow!:

  #3995770

  ito

  Ginginku kciuki :Kciuki::Kciuki::Kciuki: już pewnie jesteś po punkcji :Wow!:
  napisz co i jak, no i jeśli wiesz, czy duży wytrzymał??

  Powodzenia :Kciuki:

  #3995771

  ginginek

  Dzięki dziewczyny za kciuki! Już donoszę jak sytuacja wygląda. Duży raczej chyba nie pękł. Pobrano sześć komórek z mojego jedynego janiczka. Był strasznie trudny moment, bo przy wypisie kazano nam zadecydować czy IVF czy ICSI. Komórek troszkę mało na IVF, nasienie b. dobre jak na ICSI. Pani dr tylko stwierdziła, że w ICSI więcej się zapładnia, ale więcej nie znaczy lepiej… Trudno opisać co czułam jak miałam zadecydować. Przy dziesięciu komórkach można byłoby zrobić pół na pół… Podobno przy IVF (tak powiedziała dr, która nas wypisywała) zapładnia się 60-70%. Zdecydowałam, że IVF. A Pani dr, żeby nam dodać otuchy stwierdziła, że trzyma kciuki, żeby to okazała się dobra decyzja… Umarłam! Jutro dam znać co i jak. Mam nadzieję, że 4 się zapłodnią przynajmniej. Teraz wszystko w rękach siły wyższej… Nie przestawajcie ściskać kciuków. Teraz wdziewam dresik, robimy kolację i oglądam jakiś filmik… Do jutra :Niepewny:

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 98)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close