Forum: ORGANIZACYJNE

GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!

SZANOWNA KOCHANA NASZA REDAKCJO !
I KOCHANI FORUMOWICZE , BO TO RÓWNIEŻ DO WAS POŚCIK !

Wpadłam na pomysł , który wydał mi się dobry po przeczytaniu postów Minti (w kąciku Niepłodność) właściwie w naszym forum jest “przestrzeń , puste miejsce ” dla nowego tematu
Zauważyłam że pomiędzy Kącikem PORONIENIE a NIEPŁODNOŚĆ nie ma kącika dla osób , które starają się o dzidzie ale , nie jest to jeszcze niepłodność.
Do tej pory błąkają się pomiędzy kącikami i nie mają właściwie swojego odrębnego miejsca .
Piszą trochę tu , trochę tam czyli na każdym forum po trochu , są porozrzucani po wszystkich kącikach naszago Forum .Trzeba coś z tym zrobić .
Gdzie mają pisać o swoich problemach w kąciku Na karzdy temat???, wydaje mi się , że to nie jest do końca jasne , dajmy im miejsce , kącik dla siebie.
Kochana Nasza Redakcjo , jestem pewna że zmieści się jeszcze jeden kącik dla tych osób??????????
Niech i oni mają szanse na znalezienie się w swojej równie ważnej i trudnej sytuacji, może znajdą tu swoich przyjaciól i dobrą redę dla siebie.
My możemy wymyśleć ciekawą i właściwą nazwę.

Tu mam nadzieję , że pomożemy Naszaj Redakcji w wymyśleniu odpowiedniej nazwy dla kącika .
Ja proponuję nazwę : MIERZĘ TEMPERATURKĘNiech kącik będzie poświęcony właśnie sposobom na liczenie dni płodnych i mierzenia tęperaturki , czyli naturalnym sposobom regulacji i obserwacji cykli miesięcznych .Niech piszą na tym kąciku osoby , które nie tylko straciły ciążę i zaczynają wszystko od nowa , ale i te , które właśnie trafiły tu do nas po raz pierwszy i dopiero zaczynają moierzyć temp. i liczyć dni cyklu .Dajmy im możliwość odnalezienia się i wymiany doświadczeń w swoich staraniach.
Taka jest moja propozycja i wydaje mi się ,że tego tu u Nas brakuje .Bo tak naprawdę trochę piszą na poronieniu a trochę na niepłodności , niech zapanuje czysta i jasna sytuacja dla nich .Dajmy im ich własny kącik.
Nasza Kochana Redakcjo liczę na Waszą niezawodność i dbałość o dobre samopoczucie naszych forumowiczów wieżę , że to nie jest wielki problem .
Kochani Forumowicze liczę na to , że pomożecie nam wymyśleć ciekawą nazwę na ten właśnie kącik .
Niech Minti czuje się u Nas dobrze i jak u siebie , zawsze może liczyć na dobre rady tych odświadczonych forumowiczów , bo wiedza i ich doświadczenie to czyste złoto .

MAM NADZIEJĘ , ŻE PODOBA WAM SIĘ TEN POMYSŁ I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI .

ASIEŃKA

3 odpowiedzi na pytanie: GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!

Dodane ponad rok temu,

Re: GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!

Cześć Asianka:)
Masz rację, że nie ma typowego forum dla osób starających się o dzidzię:)
Mam nadzieję, że coś takiego zaaranżuje nasza redakcja:)

Pozdrawiam Andzia 🙂

Andzia

dzieciak Dodane ponad rok temu,

Re: GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!

Jestem za, po co zawracać mamuśkom czas objawami i innymi, jak one już mają swoje problemy. Zaśmiecamy im forum na którym chcą się poradzić z innym ciężarnymi.
A jak faktycznie będą chciały nam coś doradzić to wpadną do nas i napiszą choć słowo nie?
Pozdrawiam

Asiak_27(dzieciak) starająca się!

kam Dodane ponad rok temu,

Re: GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!

zgadzam sie w 100% a nawet wiecej ;0)

kam

Znasz odpowiedź na pytanie: GŁOSOWANIE !!!!!!!!!!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
strata dzidziusia i co dalej??
20 wrzesnia urodziłam dziecko w 23 tyg. ciąży, mój maluszek nie rozwijał się prawidłowo i lekarz stwierdził ze ciąża obumarła. Mam pytaneczko: kiedy będę mogła znowu "przytulać" się do męża a
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
schody i brodawki ?
słuchajcie może któraś z was też słyszała i potwierdzi podobno, by naturalnie wywołać wydzielanie oksytoksyny która wywoła terminowy poród - należy na kilka dni przed zacząć pobudzać brodawki - kilka razy
Czytaj dalej