Gorączka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #27843

  alexis1972

  Moja Oleńka ma do wczoraj wieczora temperaturę 37,7. Byłam dzisiaj u pedriatry i lekarka stwierdziła ,że to uszko a poza tym wszystko OK. Przepisała zastrzyki. Oj tak się boję tych zastrzyków. Ale poszłam jeszcze do dr laryngolog a dzisiaj sobota wiec prywatnie i pani dr stwierdziła , że uszka są w porządku i nie ma potrzeby kuć dziecka. Nawet zawiozłam mocz do badania do szpitala też prywatnie i mocz jest w porządku . Co to może być. Nie ma wysokiej gorączki . Wczoraj dałam jej czopek na wieczór temperatura spadła ale dzisiaj przez cały dzień utrzymuje się stan podgorączkowy . Napiszcie co yo może być.

  Jollaa i Oleńka 06.07.2003

  Edited by 1972 on 2003/10/04 19:10.

  #369258

  patrycjad

  Re: Gorączka

  Moim zdaniem Malutka złapała jakąś infekcję – takie teraz pogody. Poczekaj jeszcze jutro jak się stan temperatury nie zmieni to w poniedziałek idź, albo zawołaj prywatnie innego pediatrę, a zastrzyków nie podawałabym skoro laryngolog stwierdził, że to nie uszy. Podaj może córeczce paracetamol w syropku i kup cebion – to wit C, którą można podawać niemowlakom i podawaj jej codziennie 5-6 kropli najlepiej na łyżeczce z herbatką bo są kwaśne. Tylko zwykły cebion bo jest jeszcze cebion multi, ale ten zawiera wit D3 i bez konsultacji z lekarzem nie można go podawać gdy w tym czasie podajesz osobno wit D3 bo można przedawkować. A wit C nie przedawkujesz bo nawet jak w organiźmie jest za dużo to organizm wydali ją z moczem. Ja Kamilowi podaję co dziennie bo te pogody teraz są takie, że lepiej sie zabezpieczyć.
  Życzymy zdrówka

  Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.) 8m-cy!  #369259

  princesa

  Re: Gorączka

  nooo własnie ? jak to jest z tą gorączką, bo mój 2-miesięczny synek tez od wczoraj gorączkuje i ma 37,1
  nie wiem od ile trzeba się zacząć martwić? czy dzwonić do pediatry? poradźcie?!
  princesa i Samuelek 9.08.03

  #369260

  alexis1972

  Re: Gorączka

  Moja Ola miała tą podwyższoną temperaturę dokładnie dobę . Jakoś samo przeszło raz tylko podałam jej czopek Paracetamol. Ale teraz mam inny problem bo nie chce ssac piersi . Ciekawe czemu ? odciągam pokarm i daję jej butlę . Może to ząbki będą wnet jej wychodzić sama nie wiem .

  Jollaa i Oleńka 06.07.2003

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close