Gorączka?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #43805

  monikaapj

  Basia dzisiaj cała rozpalona, zmierzyłam jej temperaturę i ma 37,5 ; nie jest to może jakaś dramatyczna temperatura, ale jestem zaniepokojona. Czy to może być związane z ząbkowaniem? Basia nie kicha ani nie kaszle, więc to chyba nie jest wina wczorajszego zbyt długiego spaceru z nianią? Dziewczyny, co robić? Obserwować? lecieć do lekarza? Pomóżcie, bo pracować z nerwów nie mogę, pierwszy raz zdarzyła nam się taka temperatura.

  Monika i Basia (22.09)

  #571759

  aborka

  Re: Gorączka?

  a ta gorączka to w pupci czy pod pachą? bo jak w pupci to normalan temperatur. i raczej obserwuj. lekarz ci nic nie pomoze tylko zapisze fure leków nie potrzebnych. mój synek tez ostatnio był rozpalony ale nie miał temp. czasem kichnie, czasem kaszlnie i tez nie wiem co z tym robic. szczególnie ze mamy basen i nie poszlismy przez to. ale teraz chyba pójde

  AniaB i Bartus 13-12-2003  #571760

  Anonim

  Re: Gorączka?

  Cześć Monikaa …. mój Kacperek gorączkuje przy ząbkowaniu i to jest u niektórych dzieci normalne ………..obserwuj Basie……… pukaj jej po dziąsełkach………….ale bądź czujna bo jej organizm jest osłabiony i może coś złapać …………mam nadzieję że nie……..Kacperek niestety złapał dzisiaj jedziemy do lekarza………..On gorączkuje od samego początku jak zaczęły wychylać się ząbki ………….

  Andzia i Kacperek ur 21.07.2003

  #571761

  bestia

  Re: Gorączka?

  Sonia przy ząbkowaniu dostaje temepraturę w granicach 38 i do tego ma rozwolnienie. Potem wszystko mija tak po dwóch dniach i pojawiają się nowe ząbki. Mamy już ich 6 ale idą kolejne, bo od dzisiaj znowu jest temperaturka i rozwolnienie.
  pozdrawiamy
  Anetta i Sonia 25.07.2003

  #571762

  anulawawa

  no to się przestraszyłam!!!!

  Jak mierzysz temperaturę?? Pytam bo trochę się zmartwiłam Twoim postem. Jesteśmy po szczepieniu i tez mierzyłam dzisiaj Jakubowi temperaturę ( w pupci) i miał 37…… ale zgodnie z info w różnych mądrych knigach na ten temat odjęłam 5 stopni i doszłam do wniosku, ze 37, 2 to jeszcze nie gorączka u 4 miesięczniaka…….Tylko czy aby słusznie????? Też mierzysz w odbycie i odejmujesz 5 st?

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #571763

  Anonim

  Re: no to się przestraszyłam!!!!

  mierząc w odbycie odejmujesz 5 kresek (czyli pół stopnia). U niemowlaka 37,5 to górna granica temperatury normalnej

  Kaśka z Natusią (Dwulatką 🙂

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close