Gripe Water – jak podawać?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #44691

  gacka

  Mamusie – zmęczona już walką z bólami brzucha jeszcze bardziej zmęczonej tym Julki kupiłam wczoraj Gripe Water, ale nie wiem jak mam go podawać. Wiem tylko, że 6 razy na dobę, ale przed czy po jedzeniu? Ile minut przed lub po? W ogóle jak to dawać?
  Dzięki za porady.

  Duża buźka

  Gacka i Julka

  #582126

  reno

  Re: Gripe Water – jak podawać?

  Ja podawałam kiedy mi pasowało – generalnie lepiej przed jedzeniem bo głodna łatwiej połykała. Podawałam na rozmaite sposoby: strzykawką, przez smoczek, małą łyżeczką i dużą łyżką. Najlepiej mi sżło dużą łyżką – po pół bo było mi łatwiej uchronić zawartość przed rozlaniem. Przystawiałam do ust i powoli podawałam, trzeba uważać bo małe dziecko może się zakrztusić. Nie wiem ile ma Twoja Julka, teraz po prostu wlewam Nadii do pysia i z łatwością przełyka ale na początku było trudno. A tak w ogóle to jak Nadia miała miesiąc Gripe water jej nie pomagało, dawałam wtedy esputicon albo infacol.

  Reno & Nadia (07.02.2004)  #582127

  mala-wiedzma

  Re: Gripe Water – jak podawać?

  ja podaje co 4-5 godzin po 5 ml tego syropku , mam do tego specjalna lyzeczke plastikowa z podzialka

  Kasia + Synus (25.01)

  #582128

  monikachorzow

  Re: Gripe Water – jak podawać?

  proponuje zacząć od pół małej łyżeczki przed jedzeniem i to najlepiej co drugie karmienie.obserwuj dzidzie bo ja w ten sposób przedobrzyłam i uczuliłam marcinka na koper.dawałam co 3 godz.,przed butlą po 1 łyżeczse i za 1,5 dnia był w kropki jak biedronka…odstawiłam i zeszło na drugi dzień.nam to nie pomogło,dopiero sab-simplex+butelka antykolkowa(nie wiem co bardziej ale efekt pożądany-kolek brak!!!!!).powodzenia dla was może być idealne.

  Monika i Marcinek (15.01.04)

  #582129

  anulawawa

  Re: Gripe Water – jak podawać?

  Ja wlewałam jedną 5 ml łyżeczkę do smoka i podawałam ze smoka. Próbowałam łyżeczką, ale wówczas połowa wsiąkała w ubranko 🙂 GW trzeba podawać regularnie – nie działa doraźnie. No i najlepiej zaraz przed jedzonkiem….powodzenia

  Ania& Jakub (5-12-2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close