Grudniówki???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #27093

  pigmej

  Gdzie podziały się Grudniówki i ich maleństwa???? Może już nie ma grudniowych mam i ich problemów.

  Pigmej + Kuba /07.12.03/

  #359531

  aanna

  Re: Grudniówki???

  Jasne że są!!!!! Co do mnie to: zaczęłam uczęszczać do szkoły rodzenia i sądzę że bardzo przyda mi się ta wiedza, którą tam otrzymuje. Zwiedziliśmy już 2 główne szpitale w moim mieście i podjęłam decyzję gdzie będę rodziła. Powoli spisuje sobie także listę rzeczy potrzebnych do szpitala- aby mi coś nie umknęło. Ogólnie czuje się dobrze , trzochę boli mnie kręgosłup , a w nocy łapią mnie skurcze łydek ( z którymi niestety nie umiem walczyć 8-(() , na plusie mam 8 kg, wyprawkę kończe już kupować (brakuje mi tylko łóżeczka oraz kosmetyków dla mojego synka). A co słychać u innych grudniowych mam? Tak rzadko się odzywają 8-((
  Całuje wszystkie mamuśki i ich brzuszki CMOK CMOK

  ANIA+GRUDNIOWY SYNUS (28.12)  #359532

  an-ki

  Re: Grudniówki!!!

  Kolejna grudniówka się melduje!
  Samopoczucie dobre (drobne przeziębienie…), brzusio stawia się średnio raz na tydzień, ale prawdopodobnie jest to norma… waga 7,5 kg do przodu, tak; że nie jest źle.
  Dzidzia kopie, bulgocze, pływa i szaleje potwornie, ale jest to cuudowne.
  Pozdrawiam! An_ki i grudniowo-świąteczne maleństwo.

  An_ki i Fasolka

  #359533

  bombus

  Re: Grudniówki???

  Witam was gtrudnióweczki!!!! U nas coraz „ciężej” Zaczynam dostrzegać uroki ciąży, ale ogólnie jestem bardzo szczęśliwa i radosna, ponieważ moja córeczka dobrze się rozwija. Właśnie jestem po usg. Chodzimy na szkołe rodzenia. Jest fajnie – polecam. Jeśli chodzi o wagę to już jakieś 10 kg do przodu. Bardzo się obawiam co będzie dalej. W tym tygodniu zaczynają się studia-ostatni semestr. Praca napisana, ale czy promotor ją zaakceptuje? Załatwiłam sobie indywidualny tok nauczanie i postaram się przed porodem zdać sesje styczniową. Byleby mi się to udało. Zobaczymy. Pozdrawiam was gorąco, drogie grudniówki!!!!
  OLGA I BOMBUŚ(ia) 14 12 03

  #359534

  siwa9c

  Re: Grudniówki???

  I MY SIE MELDUJEMY!U NAS O.K. JUŻ NIE MOŻEMY SIE DOCZEKAĆ SPOTKANIA…TERAZ SŁUCHAMY MUZYKI,KOMPLETUJEMY WYPRAWKĘ I CZYTAMY KSIĄŻKI GAZETKI I FORUM OCZYWIŚCIE!!!

  SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close