grupa wsparciowo-edukacyjna dla rodziców w okresie rozstania

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #114776

  ma-mirabelka

  Zaproszenie
  Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.
  Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

  Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów i obejmują 2 kolejne weekendy 7-8.07. oraz 14-15.07.2012 roku w godzinach 9.00 ? 17.00 (w sumie 4 spotkania).

  Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

  kontakt: (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Centrum Interwencyjne, ul. Oleandrów 6, Warszawa.

  Udział w grupie jest bezpłatny!

  UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

  Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close