grypa żołądkowa ?

czy to może być grypa żołądkowa czy niestrawność po nowym produkcie? : wczoraj Julka po południu zrobiła bardzo rzadką kupkę a następna to była prawie woda. Nie było tego dużo ale martwię się bo już raz byłyśmy w szpitalu. Nie ma gorączki i nie wymiotuje. W nocy nie zrobiła kupki więc może to reakcja na żółtko, które jej podałam po raz pierwszy w sobotę. Czy miałyście podobne doświadczenie z waszymi dziećmi ? Bardzo proszę o poradę.
Joanna i 8m Julka

3 odpowiedzi na pytanie: grypa żołądkowa ?

kinga10 Dodane ponad rok temu,

Re: grypa żołądkowa ?

moje dzieci mialy pare razy taka infekcje biegunka+wymioty+goraczka+oslabienie+niechec do jedzenia i mowilo sie,ze to grypa zoladkowa,ale sama rzadka kupa,to chyba raczej delikatny zoladek lub jelitka?
ale obserwuj i jak nasili sie ,dojda wymioty lub goraczka,lub nie przejdzie do jutra to zasiegnij porady lekarza,bo u dzieci moze to byc objaw dopiero rozwijajacej sie infekcji.

KINGA+Daniel+Marysia+Pawelek

lea Dodane ponad rok temu,

Re: grypa żołądkowa ?

Podawaj duzo picia i obserwuj (polecam Gastrolit – przeciw odwodnieniu – dzieci zazwyczaj bardzo to lubia a jest pomocne)
u nas jest tak juz ktorys dzien, teraz bez gorączki kupki nieczeste ale lejące
po osłuchaniu brzuszka przez lekarza dostalam 3 leki, podobno w brzuszku jest prawdziwa rewolucja

Lea i Mateuszek (14.03.03)

krotonik Dodane ponad rok temu,

Re: to na szczęście nie grypa

Na szczęście to nie była grypa a najprawdopodobniej reakcja na nowy produkt – żółtko. Martwiłam się na zapas ale już raz byśmy w szpitalu pod kroplówką z powodu rotawirusa.Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie i dobre rady. Życzę dużo zdrowia waszym dzieciaczkom a szczególnie tym chorującym.
Pozdrawiam Joanna i Julka

Znasz odpowiedź na pytanie: grypa żołądkowa ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Nie wiem, co się dzieje...
Dzisiaj jest 37 dc, to szczyt moich osiągnięć !!!! Cykle zazwyczaj 29-30, najbardziej opóźniony po 34 dniach. W 30 dc robiłam test - negatywny, dzisiaj to samo. Brałam duphaston od
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
herbatka
Jaką herbatkę można podać 6-miesięcznemu dziecku? Nigdy jeszcze nie piło rzadnych herbatek. Pozdrawiamy. Agnieszka i Ewunia (25.06.2003)
Czytaj dalej