grypa żołądkowa ?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #35496

  krotonik

  czy to może być grypa żołądkowa czy niestrawność po nowym produkcie? : wczoraj Julka po południu zrobiła bardzo rzadką kupkę a następna to była prawie woda. Nie było tego dużo ale martwię się bo już raz byłyśmy w szpitalu. Nie ma gorączki i nie wymiotuje. W nocy nie zrobiła kupki więc może to reakcja na żółtko, które jej podałam po raz pierwszy w sobotę. Czy miałyście podobne doświadczenie z waszymi dziećmi ? Bardzo proszę o poradę.
  Joanna i 8m Julka

  #465422

  kinga10

  Re: grypa żołądkowa ?

  moje dzieci mialy pare razy taka infekcje biegunka+wymioty+goraczka+oslabienie+niechec do jedzenia i mowilo sie,ze to grypa zoladkowa,ale sama rzadka kupa,to chyba raczej delikatny zoladek lub jelitka?
  ale obserwuj i jak nasili sie ,dojda wymioty lub goraczka,lub nie przejdzie do jutra to zasiegnij porady lekarza,bo u dzieci moze to byc objaw dopiero rozwijajacej sie infekcji.

  KINGA+Daniel+Marysia+Pawelek  #465423

  lea

  Re: grypa żołądkowa ?

  Podawaj duzo picia i obserwuj (polecam Gastrolit – przeciw odwodnieniu – dzieci zazwyczaj bardzo to lubia a jest pomocne)
  u nas jest tak juz ktorys dzien, teraz bez gorączki kupki nieczeste ale lejące
  po osłuchaniu brzuszka przez lekarza dostalam 3 leki, podobno w brzuszku jest prawdziwa rewolucja

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #465424

  krotonik

  Re: to na szczęście nie grypa

  Na szczęście to nie była grypa a najprawdopodobniej reakcja na nowy produkt – żółtko. Martwiłam się na zapas ale już raz byśmy w szpitalu pod kroplówką z powodu rotawirusa.Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie i dobre rady. Życzę dużo zdrowia waszym dzieciaczkom a szczególnie tym chorującym.
  Pozdrawiam Joanna i Julka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close