Guam i karmienie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7973

  nabu

  Czy karmiąc można stosować guam ( to jest błoto odchudzające)? Czy to prawda, że nie wolno się odchudzać w czasie karmienia?

  #138368

  czarna

  Re: Guam i karmienie

  nie odchudzaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! organizm podczas odchudzania wytwarza szkodliwe subst.które przenikają do mleka matki,pozatym wyczerpana mamusia (bo przecież karmienie kosztuje organizm dużo energii do tego odchudzanie )nie działa dfobrze na dzieciatko  #138369

  rene

  Re: Guam i karmienie

  Zostaw odchudzanie na trochę później.
  Będziesz potrzebowała dużo energii (karmienie co 2 godz itp), a odchudzanie w tym czasie może doprowadzić do apatii i anemii., a wtedy nie wykarmisz dzieciątka………..

  Rene

  #138370

  ksantia

  Re: Guam i karmienie

  Nabu moja ciotka zaczeła się odchudzać zaraz po urodzeniu dziecka a nie przytyła duzo 10kg, oczywiście przestala karmić piersią bo pokarm był mało treściwy a dziecko wiecznie głodne. Oczywiście szybko schudła ale odchudzanie stało sie wtedy jej obsesją, na szczęście na nic nie zachorowała a co stało się z jej biustem który kiedys był jej dumą zostały dwa zwiodczałe worki dosłownie wyglądają tak jak pokazują czasami dzikie plemiona w tv a mogła tego uniknąć. Nie rób nic na siłe i na szybko, jak to sie mówi – dziecko samo z ciebie wyciągnie 🙂
  Jeszcze będziemy piękne, młode i szczupłe i do tego mamusie :-)))))))))))
  Całuski
  Ksantia

  #138371

  pluto

  Re: Guam i karmienie

  Nie wiem jak to jest z błotem, ale jeżeli chodzi o odchudzanie, to jeżeli w ciąży za dużo przytyłaś, to spokojnie wystarczy jak będziesz jadła normalnie, bez tych dodatkowych 500 kcal na karmienie i wtedy tak czy siak schudniesz właśnie dzięki karmieniu. Będziesz tylko musiała jeść treściwe rzeczy, a nie cukiery itp.
  Julka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close