hemoroidy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #8084

  joannamaria1973

  trochę mi głupio ale muszę spytać czy ktoś tu miał po porodzie problemy z hemoroidami lub czymś w tym rodzaju.Ginekolog nie powiedziała że to hemoroidy ale naciek.o to chodzi że już 7 tyg po porodzie a ja wciąż mam problemy z wypróżnianiem.Czuję okropny ból i pojawia się też przy tym krew. Co mam robić i czy z tym się chodzi do ginekologa czy innego lekarza?

  #139544

  weronisia

  Re: hemoroidy

  Mam to samo: bol przy wyproznianiu(zaparcia), krew, pieczenie, swedzenie.
  Myje sie tylko plynem do higieny intymnej i stosuje Procto-Glywenol w masci i pije Figure, ktora pomaga sie wyproznic. Walcze z tym 2 lata.
  Ja powiedzialam o tym ginekologowi, a on zapisal mi masc na recepte, ktora pomagala mi sie wyproznic bez krwawienia.  #139545

  joannamaria1973

  Re: hemoroidy

  no widzisz ale mnie nie piecze i nie swędzi dlatego nie wiem czy to są hemoroidy. Poza tym chciałam używać Procto-Glyvenol ale nie mogę bo karmię. Czy ta dolegliwość była związana z porodem?

  #139546

  weronisia

  Re: hemoroidy

  Tak, a wlasciwie nie, bo mialam z tym problem juz w ciazy. Ale jesli nie mozesz uzywac Procto-Glyvenol, to popros lekarza o recepte. Jak bylam w ciazy, potemi karmilam, wiec przez ten czas uzywalam masci wlasnie zapiasanej przez lekarza.

  #139547

  ankalenka

  Re: hemoroidy

  ja miałam OGROMNE hemoroidy. pomogły czopki – tytanoreina, po jakichś 2 miesiącach.
  A.

  #139548

  joannamaria1973

  Re: hemoroidy

  spróbuję ale mam nadzieję że można je brać jak karmię.Wogólę to czy wytrzymam.Z czopkami to u mnie zawsze jest komedia.Na początku brałam czopki glicerynowe po 5 minutach chodzenia i leżenia na przemian szłam do toalety i wyrzucałam czopek z powrotem.Mój mąż tylko miał radochę a ja cierpiałam  #139549

  ankalenka

  Re: hemoroidy

  można. czopki te brałam przez 4 tygodnie po porodzie, a karmię do teraz (12 miesiąc)…
  życzę powodzenia. tych raczej nie będziesz szybko zwracać, bo one nie gonią człowieka tak jak glicerynowe.
  powodzenia,
  Anka.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close