herbatkę Hippa dla mam karmiących

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #24384

  sroczka

  Polecam Wam herbatkę Hippa dla mam karmiących, pokarmu nie wiem czy po niej dużo przybywa, raczej nie, przynajmniej u mnie, ale zawiera koper włoski i melisę, a to doskonale wpływa na brzuszek maluszka.

  Ela i Adaś 16.08.2003

  #328747

  kasiaj1

  Re: herbatkę Hippa dla mam karmiących

  Potwierdzam :). Ja też piję tę herbatkę od 4 miesięcy i już nawet smak mi odpowiada :). Mały nie chciał pić herbatki koperkowej z butelki, więc piję ja. Natomiast na ilość pokarmu nie wiem, czy wpływa…  #328748

  agus-25

  I jeszcze oprócz Hippa..

  Ja jeszcze oprócz Hippa polecam herbatkę ziołową Fito-Mix, dla kobiet karmiących. Ma podobny skład ziół i mi bardzo zasmakowała, chociaż z początku była taka sobie 😉 Polecam dodawać do niej odrobinę soku owocowego.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #328749

  misia11

  Fito-mix – rewelacja!!!

  Ja tez bardzo polecam herbatke Fito-mix ( dostepna w aptekach). Mi po niej naprawde przybywało pokarmu. Próbowałam tez Hippa, była smaczna, ale w moim przypadku mniej skuteczna. Na laktacje tez bardzo pomagaja granulki homeopatyczne Ricinus Communis 5 – ja w pewnym momencie myslalam, ze juz koniec karmienia piersia i wtedy jedna mama mi je poleciła i po dwóch dniach brania przezylam nawał pokarmu. Polecam!

  Misia

  #328750

  siwa9c

  Re: herbatkę Hippa?

  PRZECIEŻ TO SAMA CHEMIA.UWAŻAM,ŻE JAK JUŻ TO POWINNO PIĆ SIE HERBATKI PARONE A NIE ROZPUSZCZALNE.CZY WY MAMY MYŚLICIE CZASEM O TYM CZY TO CO POMAGA NA DŁUŻSZĄ METE NIE ZASZKODZI…TOKSYNY ITP.ITD, POZATYM TA HERBATKA JEST DOŚC DROGA,A GRANLOWANA Z TEGO CO WIEM I CHYBA NA DŁUGO NIE STARCZA.PROPONUJE ZASADZIĆ U BABCI NA WSI MELISĘ KOPER WŁOSKI I PAŻYĆ..OBRZYDLISTWO…?NIE ZAWSZE TO CO ZDROWE MUSI BYĆ SMACZNE…A ZAZWYCZAJ SMACZNE TO NIEZDROWE…

  SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

  #328751

  gosia

  Re: herbatkę Hippa dla mam karmiących

  Ja również polecam.

  Gosia i Artek (17.05.2002r.)  #328752

  misia11

  Re: herbatkę Hippa?

  Ja właśnie dlatego karmiac kupowałam Fito-mix Herbapolu – smaczna, z naturalnych ziół i naprawdę działała. Poleciła mi ja położna jeszcze w szpitalu i mi ta herbatka przypadła do gustu.

  Pozdrawiam
  Misia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close