Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #44955

  kotagus

  Pytam na „Kiedy dziecko już jest”, zapytam i tutaj, wszak macie większe doświadczenie jeżeli chodzi o spacerówki

  Myślę o zakupie Młodemu Graco Quatro (ellipse). Oglądałam w sklepie, podoba mi się. Teraz ma się pojawić wersja „de lux”, która poza kilkoma nieznaczącymi bajerami ma mieć gumowe kółka (ponoć dużo lepsze od piankowych), czekam na nią, żeby sobie obie wersje porównać. Ale, żeby nie marnować czasu, śledzę równocześnie rynek wtórny na Allegro. I zaczynam mieć wątpliwości, bo znalazłam kilka 3-6 miesięcznych wózków, jeszcze na gwarancji. Dlaczego ktoś sprzedawałby wózek, gdyby był dobry? To przecież nie gondola, z której dziecko wyrasta?
  Wiem, że Graco ma nienajlepsze opinie, ponoć rozpadają się konstrukcje. Tu cała rama jest aluminiowa, nie plastikowa, na pewno zatem trwalsza. Ale na co jeszcze zwrócić uwagę? Może któraś ma jakieś doświadczenia z tym modelem?

  Kotagus i Mati 28.01.04

  #584803

  Anonim

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  ja nie miałam tego modelu, ale nasz był także na konstrukcji metalowej – po kilku tygodniach użytkowania (niecałe 3 miesiące) rurki się powyginały 🙁
  Zerknij do kącików „polecam” i „odradzam” – tam było kilka opinii na temat graco

  Kaśka z Natusią (2 lata + 1 miesiąc 🙂  #584804

  qwe

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  A ja mam ózek graco i jestem bardzo zadowolona.

  Asia i Kuba(rok i dziesięć miesięcy)

  #584805

  kleeo

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  ja mialam graco ponad rok czasu i wszystko bylo ok, z konstrukcja i materialem, ze wszystkim po prostu. Potem sprzedalam go na allegro i mama byla zachwycona jego stanem, a uzytkowalam go naprawde intensywnie przez wszystkie pory roku.


  kleeo, Natalia 21m i Milosz 12l.

  #584806

  luczka

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  Ja mam Graco, jeden z tańszych modeli. Uzywamy go już prawie rok. Jak na razie nic mu się nie stało. Mogę powiedzieć że jestem zadowolona.


  Monika i Wiktoria 18.01.03

  #584807

  cat

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  My kupiliśmy prawie dwa lata temu kilkumiesięczny Graco (głęboki) na Allegro. Był w doskonałym stanie. Nie wiem dlaczego ludzie go sprzedawali, ale nam slłużył bez zarzutu i do dziś jest na chodzie, choć już tak nie jest potrzebny. Potem kupiliśmy spacerówkę Graco City Sport i swoje zadanie spełnia. na wertepy się za bardzo nie nadaje, ale ma mnóstwo innych zalet (lekka, łatwo sie składa etc) i generalnie my na Graco nie możemy narzekać……

  Kasia i Łukasz (20.12.2002)  #584808

  koyaga

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  Ja także zauważyłam, że Graco Quatro dosyć często są przedmiotem sprzedaży na allegro. Też mnie to zadziwia. Sama chciałam taki kupić ale po obejrzeniu z bliska rozmyśliłam się. Owszem, wózeczek jest elegancki, fajnie i szybko się skałada ale jakie gabaryty! No i waga – 11 kg. to nie jest mało. Szukałam wózeczka który zdecydowanie różniłby się wagą i gabarytami od tego który miałam wcześniej czyli Roana Marity a Quatro wcale dużo mniejszy nie był. Poza tym kosz jest dla mnie zdecydowanie za duży. Ja nie robię zakupów raz na m-c więc jest mi zbędny.
  Dolożyłam i kupiłam Peg-Perego Pliko 3.

  Aga i Martynka – 23.08.’03

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close