homeopatiaw ciąży?

Czy można stosować leki homeopatyczne w ciązy?
Mam zapalenie zatok i biorę już antybiotyk .Niestety jestem strasznie zakatarzona , nie mogę oddychać. Kobieta w aptece poleciła mi krople homeopatyczne do nosa firmy HEEl.Nie tam niestety żadnej informacji o zastosowaniu w ciązy.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
Amik, Igor(5lat) i Filip (7.04.2005)

2 odpowiedzi na pytanie: homeopatiaw ciąży?

olinja2005-03-16 12:19:57

Re: homeopatiaw ciąży?

Ponieważ homeopatia jest w Polsce od stosunkowo niedawna to mój gin powiedział, ze za mało wiemy na temat szkodliwości lub nie i zakazał mi brac cokolwiek z tej polki.
Na katar używaj soli fizjologicznej lub kropli na jej bazie tj. Tetrisas S.

Olinka
<><

ewqa2005-03-16 12:24:36

Re: homeopatiaw ciąży?

Jak najbardziej. Dwa razy byłam już chora w ciąży w ciągu pierwszych 11 tygodni i brałąm tylko homeopaty właśnie firmy HEEL. Bardzo je polecam. Przewertowałam mnóstwo stron w internecie i na każdej podawano, że są absolutnie nieszkodliwe dla płodu, a to samo mówili też lekarze.
Możesz brać spokojnie.
Dużo zdrówka!

Znasz odpowiedź na pytanie: homeopatiaw ciąży??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
jak to jest z tymi ruchami??
Witam! Dziś rozpoczął mi się 24 tydz. ciąży i wprawdzie czuję ruchy mojego maleństwadosyć często (kilkanaście razy w ciągu dnia) ale są bardzo słabe : ( słyszałam że między 24-28
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
roczek magduśkowej Julki
[b] Juleczko ! Duuużo słonka, udanych zabaw, wielu radosnych dni i promiennego uśmiechu na buzi z okazji PIERWSZYCH URODZIN życzą: [/b] Monika & Nina ( 15 mies.) [img]http://foto.onet.pl/upload/22/93/_427490_n.jpg[/img]
Czytaj dalej