I co tu robić

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #14465

  kiska1

  Dziewczyny chyba mam jakiś zły miesiąc. Wczoraj wieczorem niby dostałam okres( tzn. miałam tak trochę brązowawej wydzieliny). Brzuch trochę bolał, bardziej cycuchy. Dzisiaj nawet się już ubezpieczyłam i do tej pory echo, żadnej kropli. Zastanawiam się co mogło na taki bieg wydarzeń wpłynąć. Tzn. nigdy w życiu nie miałam z okresem problemu zawsze koło 29 dnia cyklu przyłaził on i towarzyszący jemu niesamowity ból. A teraz takie dziwadztwo się wyprawia. Jak tak dalej bedzie to w środę robię test. Jeżeli coś na nim wyjdzie to umrę chyba na zawał. Bo co oznaczało to małe plamienie.???
  Buziaki

  Kiska

  #215548

  kicia1

  Re: I co tu robić

  będe trzymac kciuki to mogło byc tylko plamienie z dróg rodnych taki objaw w ciąży wiec trzymam kciuki pa pa  #215549

  Anonim

  Re: I co tu robić

  albo objaw zbliżającego się okresu, od kilku cykli mam przed okresem plamienie, wcześniej przychodził od razu – myślę że to trwa odkąd się zaczęliśmy się starać – może to psychika tak działa, nie chcesz strasznie dostać okresu i dlatago tak się wykluwa powoli?
  A jeszcze mam pytanko. Czy jest możliwe, że to fasolka tak długo zastanawia się czy przetrwać, bo mam wrażenie jakbym z okresem ją traciła?

  #215550

  kiska1

  Re: I co tu robić

  Sama nie wiem, chociaż ciarki po plecach mi przechodzą jak sobie przypomnę jak mi lekaż kiedyś powiedział, że dużo kobiet nawet nie wie, że poroniło bo następiło to w okolicach ich okresu. Ale cóż ja ciagle czekam, kurcze już tak bardzo chciałabym mieć znowu 1 d.c. Zobaczymy co będzie.

  Kiska

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close