I stał się cud!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #57251

  milkaw

  Jeszcze zdaje się wczoraj wzywałam pomocy i prosi łam o pomoc mamy odciągające pokarm, a wczoraj wieczorem , w nocy i dzisiaj mój synek ssał pierś!!! Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje! Przez cały czas gdy odiągałam pokarm przystawiałam go do piersi na chwilkę z marnym skutkiem i kosztem nerwów swoich i jego. Ostatni dwa razy przystawiłam go przed zaśnięciem ok 23 bo tak zasypia, gdy był już półprzytomny no i trochę się denerwował trochę (bardzo trochę) ssał i zasypiał. Po napisaniu postu o pomoc przeczytałm że nawet 2 miesięczne dziecko może się nauczyć ssać i wstąpiła we mnie nadzieja. Postanowiłam jeszcze raz poważnie spróbować.Początkowo opornie , ale juz z mniejszymi nerwami niż kiedyś, póżniej lepiej, w nocy ssał przez sen rewelacyjnie, rano z malutkimi oporami na początku a teraz mam wrażenie że domoaga się własnie piersi! No i udało się !Zegnajcie buteleczki -mój syn ssie pierś jakby nic innego w swoim sześciotygodniowym życiu nie robił!
  DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY ZA RADY, to forum jest naprawdę ok.
  Pozdrawiam serdecznie

  miłkaw

  #732462

  dora

  Re: I stał się cud!

  Najszczersze gratulacje od tej, której się nie udało… Może następnym razem i mi się uda. Przy następnym dziecku. Twój post da takim mamom jak ja wiele nadziei. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  DziuniaP+Kasia 14.02.03  #732463

  monjik

  Re: I stał się cud!

  Super! Gratuluję, bo naprawde nie ma nic wygodniejszego i wspanialszego niz karmienie piersią 🙂

  Monika i Zosia (15.10.2003)

  #732464

  asia80

  Re: I stał się cud!

  Suuuuper!!!

  Asia i Oliwierek 14.01.2004

  #732465

  suzzie

  Re: I stał się cud!

  szczere gratulacje! :)))))))))))))))))))))))))))))))

  Michałek 11 sierpnia 2004.

  #732466

  agi9

  Re: I stał się cud!

  Gratulacje. Okazuje się, żę chcieć to móc. Też to przerabiałam i wiem ,że można. Teraz tylko buteleczki do kosza i nie poddawaj się. Bo dzieci mają różne humorki. Załóż sobie że nie ma innej możliwości karmienia i już. Nikt Cię wtedy w trudniejszych chwilach nie skusi podaniem butli.

  Aga, Pawełek, Paulinka (04.09.04)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close