Ile CC ?

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #111743

  juja

  Dziewczyny, czy ktoras z was miala wiecej niz 2 cesarki? Ja jestem 2 miesiace po drugiej CC i dostalam zakaz zachodzenia w kolejne ciaze.. co moze byc przyczyna? dodam, ze blizna za kazdym razem sie ladnie goi, w miare szybko dochodzilam do siebie.. planuje jeszcze jedno dziecko, jednak dopiero za ok 5 lat..

  #5049844

  bratek

  rozumiem, że „zakaz” od Twojego lekarza
  ale powiedział dlaczego?

  ja miałam 3 i nie mówię, że to będzie koniec
  między drugą a trzecią miałam 23 miesiące róznicy
  nie było żadnego problemu

  moze chodziło bardziej o to abys troszke odczekała  #5049845

  stella30

  Witam!

  Ja też jestem po trzech CC i mój lekarz jak powiedziałam że to już na pewno koniec zaczął sie śmiać i powiedział że jeszcze jestem młoda i może jednak kiedyś sie zdecyduję jeszcze…:Śmiech:

  #5049846

  aga4

  Miałam4 pierwsze 3 co 2 lata ostatnia po 13 nie było ze mną teraz takiej rozmowy ale każda kolejna jest dla lekarzy Wyzwaniem!

  #5049847

  wasyl

  Właśnie jestem po trzecim cięciu. Od mojego lekarza usłyszłam,że jest w środku trochę zrostów, pęcherz trochę za wysoko, ale jeszcze miejsce na kolejne cięcie jest.
  Dodam, że miałam cięcia w odstępach 2 lata (między pierwszym, a drugim), 2 lata i 4 miesiące (między drugim, a trzecim).
  Na razie nawet nie chcę myśleć o ewentualnym kolejnym cięciu, ale…;)

  #5049848

  octavia27

  Ile CC

  Jestem po 3 cięciach dwa pierwsze cięcia były ok nic się nie działo przy trzecim cięciu miałam krwotok lekarze którzy byli przy cesarce powiedzieli że kolejna ciąża dla mnie może się źle skończyć . O stanie blizny nic nie mówili w każdym razie.  #5049849

  maszula

  mialam 4 cc

  najgorzej sie czulam po 1 szej.
  Moj gin mowi ze i 5 ta by mi zrobil..tylko ze ja poki co nie
  planuje 😉

  #5049850

  vinga

  Ja jestem po trzech cc. Przy ostatniej jeden z lekarzy bardzo źle mnie potraktował, twierdząc, że już po 2 nie powinnam się starać o kolejne dziecko, nie miało to nic wspólnego ani z moją blizną ani stanem ogólnym zdrowia. Generalnie dostałam bezwzględny zakaz 4 cesarki bez uzasadnienia, a przepraszam usłyszałam, ze statycznie 3 cesarki są bezpieczne a później już nie… Ale jak widać są w świecie lekarze, którzy biorą pod uwagę indywidualny stan pacjentki i wtedy wszystko jest możliwe 🙂

  #5049851

  holatola

  mialam 2 cesarki i mam pozwolenie na 3 😀

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close