ile powinien spać niemowlak?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8436

  Anonim

  Kiedy bobas powinien przesypiać noc? Mój synek ma 7 tygodni, a noce wyglądaja tak: zasypia około 22.00, budzi się około 3.00. Ciągnie cyca, zasypia i budzi się o 4.00 i tak co godzinę do 7.00. Później się albo drze albo leży najedzony i zadowolony w łóżeczku (max. pół godziny). Poradźcie co zrobić aby budził sie nie co godzinę, a np. co dwie? Natomiast wystarczy, że go włożę do wózka to natychmiast zasypia, ale pod warunkiem, że jesteśmy na spacerze. Dwa spacery w ciągu dnia, albo jeden spacer po południu i mam nockę z głowy. Potem mały śpi w nocy max. 2 godziny, a potem się drze. Nie wiem jak sie zorganizować.
  Poradźcie coś!

  #143286

  martusia

  Re: ile powinien spać niemowlak?

  Niestety obawiam sie, że na zorganizowany dzień będzisz musiala jeszcze trochę poczekać. Mój dzień ustabilizował się , jak Michał miał około 4 miesięcy, a do tego czasu wyglądało to jak u ciebie z tym , że Michal darł się cały dzień i nawet pół godziny nie poleżał nawet pół godziny sam w łóżeczku.
  Uzbrój sie w cierpliwość, a ani sie obejrzysz, a twój brzdąc prześpi całą noc.
  Pozdrowienia  #143287

  ankalenka

  Re: ile powinien spać niemowlak?

  mój zaczął przesypiać noce dopiero w 11 miesiącu. tak to już jest. spróbuj go po tym karmieniu o 3 już nie odkładać do łóżeczka. niech śpi z Tobą, tuż przy cycu.
  A.

  #143288

  pluto

  Re: ile powinien spać niemowlak?

  Najlepiej połóż malca obok siebie, jak się obudzi dasz mu cyca i obydwoje zaraz zaśniecie……..
  Corka koleżanki dostawała na noc dwa razy butelkę z mieszanką……przesypiała potem kilka godzin…….z racji, że butelka byłA TYLKO NA NOC, NIE ODZWYCZAIŁA SIĘ OD PIERSI…..
  Julka

  #143289

  Anonim

  Re: ile powinien spać niemowlak?

  u nas sen Marysi poprawil sie od kiedy po jedzeniu zaczelismy ja bardzo dokladnie “odbekiwac” – chce jesc mniej wiecej co 3 godziny -w dzien i w nocy, ale latwiej ja uspic -przedtem spala trzy godziny a poltorej ja usypialam:)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close