ile powinien spać niemowlak?

Kiedy bobas powinien przesypiać noc? Mój synek ma 7 tygodni, a noce wyglądaja tak: zasypia około 22.00, budzi się około 3.00. Ciągnie cyca, zasypia i budzi się o 4.00 i tak co godzinę do 7.00. Później się albo drze albo leży najedzony i zadowolony w łóżeczku (max. pół godziny). Poradźcie co zrobić aby budził sie nie co godzinę, a np. co dwie? Natomiast wystarczy, że go włożę do wózka to natychmiast zasypia, ale pod warunkiem, że jesteśmy na spacerze. Dwa spacery w ciągu dnia, albo jeden spacer po południu i mam nockę z głowy. Potem mały śpi w nocy max. 2 godziny, a potem się drze. Nie wiem jak sie zorganizować.
Poradźcie coś!

4 odpowiedzi na pytanie: ile powinien spać niemowlak?

martusia Dodane ponad rok temu,

Re: ile powinien spać niemowlak?

Niestety obawiam sie, że na zorganizowany dzień będzisz musiala jeszcze trochę poczekać. Mój dzień ustabilizował się , jak Michał miał około 4 miesięcy, a do tego czasu wyglądało to jak u ciebie z tym , że Michal darł się cały dzień i nawet pół godziny nie poleżał nawet pół godziny sam w łóżeczku.
Uzbrój sie w cierpliwość, a ani sie obejrzysz, a twój brzdąc prześpi całą noc.
Pozdrowienia

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: ile powinien spać niemowlak?

mój zaczął przesypiać noce dopiero w 11 miesiącu. tak to już jest. spróbuj go po tym karmieniu o 3 już nie odkładać do łóżeczka. niech śpi z Tobą, tuż przy cycu.
A.

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: ile powinien spać niemowlak?

Najlepiej połóż malca obok siebie, jak się obudzi dasz mu cyca i obydwoje zaraz zaśniecie……..
Corka koleżanki dostawała na noc dwa razy butelkę z mieszanką……przesypiała potem kilka godzin…….z racji, że butelka byłA TYLKO NA NOC, NIE ODZWYCZAIŁA SIĘ OD PIERSI…..
Julka

Dodane ponad rok temu,

Re: ile powinien spać niemowlak?

u nas sen Marysi poprawil sie od kiedy po jedzeniu zaczelismy ja bardzo dokladnie “odbekiwac” – chce jesc mniej wiecej co 3 godziny -w dzien i w nocy, ale latwiej ja uspic -przedtem spala trzy godziny a poltorej ja usypialam:)

Znasz odpowiedź na pytanie: ile powinien spać niemowlak??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
śluz w kupce
Ja chyba za dużo czytam poradników ale mój maluch trochę był dziś niespokojny, nie mógł zasnąć a jak zasnął to zaraz chyba jakiś ból go obudził.W kupce zauważyłam śluz.O ile
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ubranka
Witam wszystkich. Jestem w ósmym tygodniu ciąży i pomału zaczynam myślec o tym co będzie potrzebne mojemu przyszłemu dzidziusiowi.Nie mam kompletnie zielonego pojęcia ile kupić śpioszków,koszulek czy innych rzeczy.Nie chcę kupic
Czytaj dalej