Forum: Karmienie

Ile razy cycuś?

Kochane mamy moja Hania ma już 10 mies. i z jedzeniem mleczka od mamy bywa kiepsko. Czasem jest dzień, że woli cyca, a czasem namówić nie mogę. Niepokoi mnie, że może już nie chcieć ssać. Dziewczyny powiedzcie, ile razy na dobę jedzą wasze 10 mies. dzieciaczki mleczka od mamy? A ile podajecie soczków?
Ula i Hania (14.01.03)

3 odpowiedzi na pytanie: Ile razy cycuś?

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile razy cycuś?

W wieku 10 m-cy Julcia cycusia piła 2-3 razy dziennie (już wtedy pracowałam). W zamian jadła kaszki na mleku, piła mleko sztuczne – 2 razy dziennie, jogurty, serki.

[i] Asia i Julia (14 m-cy)

monikaw Dodane ponad rok temu,

Re: Ile razy cycuś?

U mnie jest podobnie. Cycuś tylko w nocy (od 20 do 6 rano co dwie godziny) i czasami raz ok 11. Ulubione danie to obiadek – w ilościach nielimitowanych i szokujących hihi. Sztuczne mleko i deserki jakoś nie zabardzo mu wchodzą.

Monika @ Tymcio 29.01.03

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Ile razy cycuś?

Moja mała dostaje cycusia z reguły 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Czasami 3 – jak wrócę z pracy. Poza tym 1 raz je mleko sztuczne lub kaszkę. No i obiadek, deserek i soczki.

Pozdrawiamy
(Monika i Wiktoria – 18. 01. 2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile razy cycuś??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Linomag krem
Czy ktoś go stosuje? Jesetm przerazona bo smarowałąm nim pupę małego 7 miesięcy. Nikt mi nie powiedzial ze nie wolno, nie pisało na opakowani, nie było ulotki - dlaczego? A
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
kiedy zacznie chodzić
Wiem, ze to sprawa indywidualna...ale mam pytanie do mam starszych dzieci tzn. chodzących....kiedy Wasze pociechy postawiły pierwszy samodzielny krok??? Pawełek ma juz prawie 11 miesięcy - sprawnie chodzi przy meblach,
Czytaj dalej