Forum: Karmienie

ile razy na dobe

mam 6 tyg. dziecko – karmie go co2-3 godziny a Wy jakie przerwy macie bądz mialyscie pomiedzy karmieniami w tym okresie. Ile dziecko w tym okresie wypija?

2 odpowiedzi na pytanie: ile razy na dobe

nonnocere Dodane ponad rok temu,

Re: ile razy na dobe

hey

Mój Maciuś ma 5,5 tygodnia. I bardzo różnie jest z tym karmieniem. W sumie w większości jest na moim mleku, a sporadycznie dokarmiany NAN H.A. 1. Tego NAN to potrafi zjeść 150 ml. Mojego tak też ponad 100. Po tym NANie to bywa, że starcza na 4 godziny. Po piersiowym góra na 3. Ostatnio karmię go odciągniętym piersiowym, by mieć lepszą kontrolę. Jak karmiłam go piersią, to non stop wisiał na cycu, jadł po trochu, co 15-30 min i się nie najadał. Także totalna improwizorka :).

Pozdrawiam, Madzia i Maciuś ur. 28.09.04

elzbieta Dodane ponad rok temu,

Re: ile razy na dobe

Mój mały ma 8 tyg. i je ok. 6-7 razy na dobe. Czasem w nocy robi sobie dłuższą przerwe tak 5-6 godz., a ogólnie to je co 3 godz. Kiedy bolały mnie piersi to musiałam ściągać do butelki – zjadał wtedy od 100 do 130 ml. więcej na noc. Taki stan trwa juz od 3 tyg. Ale od wczoraj zauważyłam, że w dzień ma 2 przerwy 3 i pół godzinne.

Pozdrawiamy

Ela i Tymek (09.09.04.)

Znasz odpowiedź na pytanie: ile razy na dobe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Ciąża po antykoncepcji!
Cześć dziewczyny!!! Mam pytanie. Przez 4 lata używałam pigułek antykoncepcyjnych, trzy miesiące temu je odstawiłam i staram się o maleństwo z marnym skutkiem. Słyszałam że po pigułkach można mieć problemy z
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
rośniemy zdrowo!!!
Kochane Marcóweczki i wszytkie inne brzuszki! Byłam dziś u gin i wszystko w najlepszym porządku,Dzieciątko rośnie zdrowo, ale jeszcze nie wiadomo czy to Zosia czy Szymek.Jestem u konca 20 tyg, wymiary
Czytaj dalej