ILE TRZEBA CZEKAC PO ŁYŻECZKOWANIU NA FASOLKĘ?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #42485

  Anonim

  usuniete

  #556219

  asiucha

  Re: ILE TRZEBA CZEKAC PO ŁYŻECZKOWANIU NA FASOLKĘ?

  Kochana bardzo Ci współczuję. Domyślam się co czujesz bo sama jestem po 2 poronieniach.
  Napiszę Ci co mi powiedział lekarz.
  Uważa, że dla niego minimalny okres oczekiwania to 3 miesiące. On jak i jeszcze 2 lekarzy u których byłam powiedzieli że te 3 miesiace wystarczą. Choć są i tacy którzy uważają że potrzeba 6 miesiecy, ale jest ich coraz mniej.
  A co do pierwszego lekarza powiedział jeszcze, że zgodnie z raportem Światowej Organizacji Zdrowia zdażają sie ciąże już w pierwszym jak i w drugim cyklu po łyżeczkowaniu zakończone sukcesem. On sam miał pacjętkę której ciąże prowadził po zajściu w 2 cyklu.
  Ale powiedział że sam poleca jednak te 3 cykle.
  Więc wybór jest Twój – zresztą zawsze będzie Twój. Ja bym poczekała jeszcze jeden miesiąc – na pewno szybko minie. Wg mnie nie musisz czekać do lata – ale to tylko moje zdanie – musisz sama zadecydować.
  Życzę dobrego wyboru i powodzenia.

  Asia
  http://www.FertilityFriend.com/home/23604  #556220

  mirion

  Re: ILE TRZEBA CZEKAC PO ŁYŻECZKOWANIU NA FASOLKĘ?

  Mnie po łyżeczkowaniu lekarz kazał czekać 6 miesiecy i czekałam. Nastepnie okazało się, że mam PCO, niedrożne jajowody. Obecnie jestem w drugim cyklu po laparoskopii.

  Pozdrawiam Ania 🙂

  #556221

  majarzeszow

  Re: ILE TRZEBA CZEKAC PO ŁYŻECZKOWANIU NA FASOLKĘ?

  mi kazali odczekac 3 cykle i tak zrobilam. a zaszlam w 7 cyklu. ciaza i tak byla zagrozona, do 16 tc lykalam duphaston. potem grzybica, skrocenie szyjki. a ostatnio skurcze. pewnie mozna zajsc i w 2 cyklu i ciaza moze byc jak najbardziej prawidlowa ! a moja ciaza taka raczej z przygodami jest. lae wazne ze jest. zycze szybkiego zafasolenia !

  Maja +

  #556222

  Anonim

  dziekuje

  mam jeszcze dylemat, co do innej kwestii. czy krwawienie po zabiegu oznacza piewszy cykl, czy ten następny??Ja po zabiegu krwawiłam 2 tygodnie, pozniej dostrałam @ i teraz kolejna@. Wiec moze to jest właśnie trzeci cykl???

  #556223

  asiucha

  Re: dziekuje

  Już Ci odpowiadam.
  Czas między poronienem (zabiegiem) do pierwszej @ to pierwszy cykl. To krwawienie, plamienie w między czasie nie jest liczone. Po prostu występuje ono w czasie cyklu. Przychodzi pierwsza @ i do następnej jest to drugi cykl. @ i do nastepnej jest to trzeci cykl – który jeszcze powinien być przeczekany. Dopiero małpa i po niej w tym cyklu (4) można sie zacząć starać (jest to nem minimalny 3 miesieczny okres przeczekania). Wiec wg mnie powinnaś jeszcze ten cykl przeczekać.
  Mam nadzieję ze w miarę zrozumiałaś to co napisałam.
  Pozdrawiam

  Asia
  http://www.FertilityFriend.com/home/23604

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close