Immunolog na Śląsku

Jestem po imsi. Za każdym razem dochodzi do zagnieżdżenia zarodka ale ciąża kończy się mniej więcej ok. 20 dpt. Tak było już 2x. Zrobiłam badania immunologiczne i chciałabym je skonsultować z lekarzem.
Czy możecie mi poradzić jakiegoś immunologa na Śląsku?

3 odpowiedzi na pytanie: Immunolog na Śląsku

anulka-82 Dodane ponad rok temu,

Witaj,

Co do immunologa to z tego co sie orientuje to najbardziej polecany jest prof. Malinowski ale z Łodzi i dr. Dubrawski z Warszawy.
Wiem że w Krakowie jest też dr Sacha.
Czasami lepiej pojechać dalej ale być w dobrych rękach.

emka805 Dodane ponad rok temu,

ja zaczęłam chodzić do prof. Tchórzewskiego w Łodzi i on zlecił mi te badania a że nie jestem przekonana to zanim dam się szczepić to chciałabym też skonsultować te wyniki z innym lekarzem.

emka805 Dodane ponad rok temu,

a czy ktoś zna może dr Marcina Bujaka z Family Sana w Katowic?

Znasz odpowiedź na pytanie: Immunolog na Śląsku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
Napisz pytanie do psychologa
Witajcie, mając na uwadze wydarzenia minionego weekendu chciałbym poruszyć trudny temat: [U]Jak pomóc osobom, którzy stracili najbliższych[/U]. Każdy z nas kiedyś na taki moment natrafi i pewnie nie każdy wie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Czy ktoś już walczył z taką wysypką?
Zamieszczam dwa zdjęcia, poniżej opis sytuacji. [URL=http://img444.imageshack.us/i/wysypka1.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7371/wysypka1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/wysypka2.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/369/wysypka2.jpg[/IMG][/URL] Na początku były tylko nóżki. Po około tygodniu, dwóch, wizyta u pediatry, która stwierdziła (a zazwyczaj jest aż nadmiernie dociekliwa), że niegroźnie wygląda. Zapisała maść
Czytaj dalej