Impreza firmowa

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #19462

  beatap

  udało się – Patryk wyzdrowiał a my spokojnie z mężem moglismy pojechać na długo wyczekiwana imprezę zorganizowana dla piecio i dziesięciolatków (stażem). Bawilismy się super w przewspaniałej gospodzie u Różyca w Białobrzegach. Gospodarzem był sam Janusz Rewiński a gosciem specjalnym Jacek Wójcicki. Wiecie co takie chwile wynagradzaja ten czas który poświęcach pracy zamiast dziecku (oczywiście woloałabym być z Małym niż pracować – ale wszyscy wiemy jak to w dzisiejszych czasach jest)

  Jestem naładowana i gotowa na kolejne trudy macierzyństwa. tak dawno tak dobrze się nie bawilam (no i mąż tez się spisał – jak zobaczył moich firmowych kolegów to zaczął mówić jaką to ma fajną żonke – tak jakby wcześniej – w domu jej po prostu nie widział).

  Beata z Patryczkiem (ur.17.02.2002)

  #272265

  gosiek

  Re: Impreza firmowa

  hihi 🙂
  mój jak się dowiedział, że kolega powiedział mi że ładnie wyglądał- od razu zaczął baczniej przyglądać się w czym wychodzę do pracy 🙂
  nie szczędzi komplementów 🙂
  a imprezy firmowe- ostatnia w Wigilię, niestety nie mogłam pojechać- uważałam, że Tami była jeszcze za mała, a samo przyjęcie 300 km od domu…

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
  /  #272266

  klucha

  Re: Impreza firmowa

  Mnie ostatnio ominęła świetna impreza intergracyjna w czechach. Nie pojechałam bo też uważałam że Zuzia jest za mała. Przebolałam. Taka rola mamuś. Ale na następną pojadę.
  Natomiast TATUŚ jak miał imprezę integracyjną – 3 dniową – nie patrzył że dziecko małe i przyjechał jeszcze skacowany!!!!
  Nic za rok Zuzia będzia miała prawie 2 latka to jak ruszę w rejs integracyjny to zobaczą mnie za 2 tygodnie :))))

  Klucha i kluseczka (ur. 12.V.2002 r.)

  #272267

  gosiek

  Re: Impreza firmowa

  popieram !!!!!!!!!!!!

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
  /

  #272268

  misiek

  Re: Impreza firmowa

  Beato ja z innej bajki…………
  gdzie się podziały Twoje kawały??? …..tyle razy porawiały mi nastrój
  Zadroszcze tych imprezowych wypadów,nas ominęła świetna imp organizowana przez firme farmaceutyczną -Julka była troszke za mała na kulig ,wiec teraz czekam na ciekawa ofertę wakacyjną !

  Aga i słodka Julcia(3.01.03)

  #272269

  beatap

  Re: Impreza firmowa

  jak wyjeżdzałam to ryczałam (wyjazdy sa najgorsze podobno) ale wiecie powiem wam w sekrecie że powroty – mimo iz strasznie tęsknilismy za patrykiem tez nie należały do spokojnych. Po dwóch dniach laby powrót do odpowiedzialności w każdej minucie – gdzie jest mały co robi, co ma w reku itp. – oj trzeba był sie przestawić. A Patryk zachowywał sie jakby nas widział ostatni raz minutę wcześniej – bylam zazdrosna nawet o babcie

  Beata z Patryczkiem (ur.17.02.2002)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close