Informacje na temat Intermedici

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7352

  gosia29

  Chciałam uzyskać informacje na teamat kliniki w Poznaniu, która się mieści na ul. Szelągowskiej. Czekam na wszystkie opinie – czy warto poświęcać tam czas i przede wszystkim pieniądze.

  gosia29

  #132681

  aniuta

  Re: Informacje na temat Intermedici

  Proszę bardzo-oto informacje z pierwszej ręki.Obsługa miła,wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie(nawet głupie)pytania,warunki komfortowe.Korzystałam z usług tej przychodni na początku tego roku,łączny koszt terapii hormonalnej,pobrania komórek,hodowli zarodków i jednego transferu to ok.10 tys.złotych(zdecydowaliśmy się na leki z tak zwanej „górnej półki”,czyli droższe.Niestety,nie wyszło,ale naprawdę nie mam zastrzeżeń do tej instytucji.Znam jednak dziewczynę,która zastrzeżenia ma(leczy się od 8 lat w Akademii Medycznej w Poznaniu -bez efektów,a w Intermedice nie była ani razu),więc sama oceń.Jak już pisałam , nam się nie udało ,i chociaż stać nas na kolejne zabiegi,to daliśmy sobie spokój -za dużo nerwów mnie to wszystko kosztowało.Teraz czekamy na informację z ośrodka adopcyjnego,że ….możemy przyjechać po dzidziusia.Powodzenia!Aha,w Intermedice pierwsza konsultacja jest bezpłatna,najlepiej idź tam od razu z Mężem ,oboje będziecie mogli ocenić I.  #132682

  karola

  Re: Informacje na temat Intermedici

  Cześć,
  leczyłam się tam kiedyś, obecnie jestem na Polnej na oddziale niepłodności. Słyszałam, że jeden z lekarzy w Interm. został wylany z Polnej za łapówki. Do inseminacji i invitro potrzebny jest wysokiej klasy (co za tym idzie kosztowny) sprzęt. Interm. nastawiona jest tylko na kasę na pewno nie na szybkie pozbycie się klienta któremu się udało!!! – to nie tylko moje zdanie ale i koleżanek ze szpitala. Polecam Polną!!!
  Prawie wszystko co oferuje Interm. na Polnej można mieć z kasy chorych.
  Pozdrawiam
  Karola

  #132683

  iwona26

  Re: do Karoli

  Karola, mam pytanie, czy leczysz się tylko na Polnej czy też prywatnie u któregoś z lekarzy z Polnej. I czy jak chodzisz na wizytę na Polną to zawsze w ramach Kasy chorych? Byłam raz na Polnej u dr J, jestem bardzo zadowolona, ale potem poszłam do niego prywatnie ze wzgledu na terminy zapisów do kliniki – strasznie długie.

  #132684

  intermedica

  Re: Informacje na temat Intermedici

  Szanowna Pani

  Lista ta z natury jest anonimowa i jest to zrozumiałe zważywszy na rodzaj omawianego problemu i liczne przejawy braku społecznej akceptacji technik leczenia niepłodności takich jak zapłodnienie in vitro. Dobrze się dzieje, że osoby najbardziej zainteresowane tą tematyką mają możliwość swobodnej i nieskrępowanej dyskusji i wymiany doświadczeń.
  Istnieje jednak granica, której przekraczać nie można. Pomówienia, szkalowania, podawanie fałszywych informacji, oszczerstwa wyrażane publicznie są przestępstwem, za które można trafić do więzienia.
  Nie jest moją intencją straszyć tutaj Panią wymiarem sprawiedliwości – myśle, że największą karą będzie dla Pani głos sumienia. Nie zamierzamy, chociaż jest to technicznie wykonalne, ujawniać Pani danych osobowych, ani wchodzić na drogę sądową-proszę potraktować to jako formę ostrzeżenia (ostatniego).
  Na koniec kilka uwag co do Pani „zarzutów” :
  Intermedica działa od prawie 3 lat. Przeprowadziliśmy kilkaset zabiegów in-vitro, nas współczynnik ciąż na transfer utrzymuje się na poziomie 28-32%, na świat przyszło już kilkadziesiąt „naszych” dzieci. Spotykamy się z licznmi przychylnymi opiniami naszych pacjetów, nie tylko tych, którym się udało. Od samgo początku staraliśmy się stworzyć ośrodek jak najbardziej przyjazny dla pacjenta.
  W temacie kosztów – porcedura „in vitro” jest bardzo kosztowna, podobnie jak używany sprzęt – jeśli oczywiście chce się uzyskiwać rezultaty podobne do tych jakie mają ośrodki w innych krajach. Kasy Chorych i Ministerstwo drowia NIE refundują żadnych kosztów zabiegu in vitro – mamy oficjalne pismo z Ministerstwa w tej sprawie.
  Jeśli Pani bądz inni uczestnicy grupy mają jakieś dodatkowe pytania chętnie na nie odpowiem ( podpisując się imieniem i nazwiskiem).

  Łukasz Sroka, MD
  PR
  INTERMEDICA

  #132685

  olah

  Re: Informacje na temat Intermedici

  Nie leczyłam się tam, ale o ich rzetelności i profesjonalnym podejściu do problemu świadczy choćby obecność na Forum nasz-bocian.pl. Poczytaj sobie ich wypowiedzi. Natomiast podchodziłam do IVF w klinice na Polnej. I choć się nie udało to nie mam powodu do narzekania, jest o.k. – może nawet więcej, ale o tym później 🙂  #132686

  karolinag

  Re: Informacje na temat Intermedici

  Witam, chciałabym dodać swój komentarz na temat opinii o Intermedice. W ubiegłym roku wybrałam się z mężem do dr Żaka na pierwszą bezpłatną konsultację – potraktował nas jak „powietrze” i cały cza patrzył na zegarek, zapewne bardzo się gdzieś spieszył??!!! Wychodząc z gabinetu nie wiedzieliśmy nic więcej niż przed wejściem do niego – rozmowa była bardzo lakoniczna. Nie sądzę, żeby takie traktowanie pacjenta=klienta prowadziało do pozytywnych kometarzy na temat pracy Intermediki. Pozdrawiam, Karolina Grzesiak, Poznań

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close