intensywnosc staran

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #77892

  tecz-a

  dzis jest 17d.c. przytulanie bylo codziennie zaczynajac od 13d.c. zdarzylo sie nawet 2 razy dziennie, czy to oznacza ze plemniki mogly byc za slabe i raczej dzidzi nie bedzie? jak myslicie? zapomnialam dodac ze owu przypuszczalnie byla w 16d.c.

  #1044599

  qr-chuck

  Re: intensywnosc staran

  Fajnie by było jakby intensywne ciupcianie zapewniało antykoncepcję :D.
  Fakt – podobno lekarze zalecają co drugi dzień jak się planuje dzidziusia, ale to tylko statystyka. A jeśli chodzi o ilość plemników – to już zależy tylko od faceta – nie zbadasz, nie wiesz… Poza tym te “nie osłabione” z 13 dnia też mogły przetrwać do 16. Poza tym, podobno przy rewelacyjnych plemnikach i owu prawdopodobieństwo jest około 40%… Będziesz wiedziała za jakieś 2 tygodnie.

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)  #1044600

  margeritka77

  Re: intensywnosc staran

  Lekarze raczej zalecają co 2 dni, chociaż spotkałam się z różnymi opiniami.Pozdrawiam…

  #1044601

  karolakoj

  Re: intensywnosc staran

  jeśli facet ma dobrą ilość plemnikow ze znaczna przewagą ruchu A, ewentualnie B, to raz na 3 dni seks spokojnie starcza; jesli nasienia jest dużo to można kochac sie dwa razy dziennie i będzie dobrze, ale jesli nasienie ma nienajlepsze parametry to trzeba czekac czasem kilka cykli na rezultaty, a zbyt czesty seks oslabia nasienie.
  Jeśli nie badaliscie nasienia to kochajcie sie co dwa dni, pi razy drzwi o podobnej porze. Dwa dni to czas, kiedy nie zdarzy sie sytuacja taka, ze będzi ejajeczkowanie, a nie bedzie plemniczkow, jedoczesnie zdązą sie chlopy zregenerować:))
  powodzenia

  karkoj

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close