jak często karmicie?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #20867

  joola-m

  Moja córka ma 3 i pół miesiąca, karmię ją tylko cyckiem, nie dokarmiam, nie dopajam, nie daje smoka a ona nie chce ostatnio jeść. W nocy nie chce jeść już od dawna (je ok. 21 i na śpiąco karmie ja ok. 5.00) a teraz jeszcze w dzień grymasi, może powinna już jeść co 4 godziny a ja się czepiam? Jakie są Wasze doświadczenia?

  #288718

  lea

  Re: jak często karmicie?

  Mój synek nieco starszy – ale je nieregularnie… mysle ze on jest dosc krótko… a jesli ma dłuższe posiedzenie przy cycku to wtedy starcza mu na dłużej…
  ważne, by córeczka przybierała na wadze…

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #288719

  joola-m

  Re: jak często karmicie?

  …przybiera, choc jak bylam ostatnio u lekarza to ledwo co sie zmiescila „w normie”

  #288720

  ada77

  Re: jak często karmicie?

  Jeszcze nie mam zbyt rozległych doświadczeń, ale już się zorientowalam, że to się zmienia. Moja niuna na początku jadła co 3 godziny jak w zegarku, potem w nocy stopniowo mikuś wydłużał przerwy az w końcu ma w nosie jedzenie w nocy od 21 do 3 ( wtedy też sie nie budzi do końca tylko je niemal na spiąco). Bywają dni, że je co 3 godziny co do minuty, a sa i takie kiedy domaga się co chwila. teraz jest jeszcze więcej zamieszania, bo miałam kryzys laktacyjny, ale już przechodzi i powoli wraca do normy. Chyba to w nocy jest normalne…
  ada 77 i miki

  #288722

  aniaaa

  Re: jak często karmicie?

  Sebastianek w dzień je co 2 godziny. W nocy o 21 potem o 1 i od 1 co dwie godziny.

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

  #288723

  milva

  Re: jak często karmicie?

  Dawid zawsze mial wilczy apetyt. Teraz ma 7 m-cy i w nocy
  je kilka razy. Śpi ze mną więc to żaden problem. Budzimy się oboje na chwilę i zaraz zasypiamy. W dzień chce jeść w odstępach 1,5 d o2 godzin.
  Waży ponad 10 kilo. Trochę więcej niż powinen ale to nic. Zacznie chodzić to zgubi.
  Do 5 m-ca był tylko na cycu. Potem wróciłąm do pracy więc musiałam wprowadzić też butlę (u niani przede wszystkim). Nadal karmię piersią+ butla+ Gerber.
  Każde dziecko rozwija się indywidualnie. Jesli mieści się w normie wagowej dzieci w jej wieku i ma dobre wyniki krwi uważam, że nie masz się co przejmować.

  Pozdrówka.

  Milva i 7-m-ny Dawidek z 4 !!!! ząbkami:))  #288724

  sylvik

  Re: jak często karmicie?

  Moja Natka je co 2 godziny. Ale zdaża się że przez 4 godziny nie można ją zmusić do wypicia nawet kropelki mleczka. Odbywają się wtedy okropne krzyki na widok cycusia. kończy się to tym że zasypia ze zmęczenia i dopiero na śpiąco ją karmię. zwykle śpi wtedy z pełnym brzuszkiem aż 3 godziny, a ja z nią – taka jestem umordowana.
  w nocy nie ma większego problemu. Je co 2-4 godziny nawet nie otwierając oczek – wtedy ma taki zasys że obżera cycusia w 10 minut.

  Pozdrawiamy
  Sylvia i Natka (06.03.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close