Jak długi ma być spacer?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #36058

  yoasiab

  Dziewczyny, na ile wyprowadzacie swoje dzieciaczki? te jeszcze nie chodzące. Jaka temperatura odstrasza was i nie wychodzicie? Ja obiecywałam sobie, ze bede Alę hartować i co, nic nie robię w tym kierunku. Po półgodzinnym spacerze uciekam do domu wystraszona, ze juz jest jej zimno, bo ma czerwone policzki i potwornie zimny nosek. Dzis np wcale nie bylam, ale dzis Ala choruje. Jaki mróz jest juz za duzy dla dziecka? Czy jesli dziecko jest w kombinezonie, przykrywacie jeszcze kocykiem lub czyms w tym rodzaju?


  Aśka i Alicja (18.01.2003)

  #471587

  karolka

  Re: Jak długi ma być spacer?

  Ize w kombinezonie przykrywam kocykiem i osłoną od wózka. Teraz w mrozy (do -10 podobno jest OK) wychodzę na ok. godzinkę, a jak było cieplej to na 2, a czasem nawet na 3 godziny – jak mi wyszło… Przez pół godziny to nawet by mi nie zasnęła, a na to liczę na spacerze;-)

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #471588

  jagoda

  Re: Jak długi ma być spacer?

  Czytałam gdzieś, że spacer powienien trwać 2-3 godzin ale to chyba nie dotyczyło temperatur poniżej zera. Ja zresztą nigdy na tak długo z Jagodą nie wychodziłam bo nie miałabym gdzie tyle spacerowąc a siedzieć z nią nie można bo ona musi być w ruchu (w wózku). Teraz wychodze z nia tez na 0,5 – 1h i zaniecham spacerów dopiero gdy temperatura spadnie poniżej 15 C. Jagodę wkładam do głębokiego wózka przykrywam kocykiem albo i dwoma i jeszcze taką nakładką na wózek. Ubrana jest w kombinezon z futerkiem.
  Jak była przeziębiona to nie wychodziłam z nią przez parę dni.

  Pozdrawiamy.

  Basia z Jagódką (28.06.2003)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close