jak długo gorączka od zębów?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #81128

  kra

  Marcelek ma już 15 zębów i od dobrego miesiaca nie może się przebić szesnasty (uwypukla się razem z dziąsłem, ale go nie przebija). Od kilku dni ma napady płaczu, którego w żaden sposób nie można uspokoić, trwającego po 2-3 godziny – ewidentnie coś go boli. Do tego ślini się potwornie i nie chce jeść. Wprawdzie z żadnym zębem dotąd nie mieliśmy takich akcji, ale wsyzstko wskazuje, że to jednak od tego zęba… Przynajmniej tak mi się wydaje….
  No a dzisiaj dostał gorączki. Nie jakiejś bardzo wysokiej – 38 stopni, ale jednak. Zakładając, że ona też jest spowodowana przez tego zęba, to jak długo może się utrzymywać? Wiem, że do czasu, aż ząb się przebije, ale ile to może realnie potrwać? Kilka godzin? Kilka dni? Tydzień?


  Kra+Wiktorek(2l 9m)+Marcelek(13m)

  #1129322

  edysia

  Re: jak długo gorączka od zębów?

  U mojej córeczki jak jej wychodziły piatki gorączka trwała 6 dni, siegała nawet ponad 39 st i strasznie cięzko było ja zbić.
  Ja bym na twoim miejscu poszła z małym do lekarza, przy zebach róznie moze być, jest sołabiona bardzo odpornośc a przy temperaturze szczególnie więc trzeba uwazac by czegoś nie podłapał.


  Edysia& Natalka 2 lata  #1129323

  kra

  Re: jak długo gorączka od zębów?

  No i po problemie. O 5:30 jeszcze gorączka była, a godzinę później dzieko zdrowe, szczęśliwe i (chyba) z zębem. Ale ulga! Po miesiącu wreszcie spokój 🙂


  Kra+Wiktorek(2l 10m)+Marcelek(13m)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close