Forum: Karmienie

Jak długo karmicie piersią?

Moja Hania ma rok i 4 dni i nadal karmię ją piersią. Choć zna smak mleka modyfikowanego, bo jej również podaję, ale Bebilon Pepti II. Pije na wieczór i rano. W ciągu dnia ciągnie cyca do spania oraz, gdy zatęskni jakieś 3 razy. Ciągnie cyca też w nocy – 2 do 3 razy. Mnie to nie przeszkadza, bo nie pracuję.
Jakie są wasze zdania na temat karmienia piersią?
Jak długo i w jaki sposób oduczałyście dzieci karmić piersią?
Czy któraś z Was też jeszcze karmi?
Ula i Hania

3 odpowiedzi na pytanie: Jak długo karmicie piersią?

marzena29 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak długo karmicie piersią?

Swojego starszego synka karmilam 2,5 roku,pod koniec tylko przed spaniem nocnym,Julcie zamierzam tez długo karmić,jak długo to tylko zalezy od niej.
Jak nie sprawia ci to klopotu to karm jak najdłuzej.

Marzena z Julią 28.07.03

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak długo karmicie piersią?

Moje dziecko własnie skończyło roczek i też nadal karmię. Postanowiłam że będę karmić rok i rok minął. Teraz powoli chyba zacznę odstawiać. Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Karmię rano i wieczorem i czasami w dzień jak bardzo się domaga. W nocy staram się w ogóle nie karmić. Na początek chyba zrezygnuję z karmienia wieczorem.


Monika i Wiktoria 18.01.03

cathya Dodane ponad rok temu,

Re: Jak długo karmicie piersią?

Chciałam karmić synka do ukończenia przez niego drugiego roku życia, niestety synek sam się odstawił mając niecałe 13 miesięcy a mi trochę żal :o( Te ostatnie karmienia odbywały się w zasadzie tylko wieczorem i były coraz krótsze aż w końcu synek w ogóle nie upomniał się o pierś.

Kasia i dzieci

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak długo karmicie piersią??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Wyjazd w góry
Moja Hania ma roczek i 4 dni. Bardzo chcielibyśmy zabrać ja w góry, ale nie wiemy czy roczne dzieci mogą jechać w góry - Szklarska Poręba. Pediatra mówił mi, że
Czytaj dalej
Dla starających się
chlamydia
Cześć Dziewczyny, próbowałam już pytać na "poronieniu", ale zbyt dużo nie dowiedziałam się w tym temacie. CZy która z Was miała do czynienia z Chlamydią. Jeżeli tak to proszę dajcie
Czytaj dalej