jak dlugo odbijac???

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #14743

  annah

  do jakiego wieku trzeba dziecko odbijac po jedzeniu.Max wybudza mi sie jak go podnosze do odbicia.A i jeszcze jed´no kiedy zaczynaja dzieci przesypiac noc bez jedzenia.
  A jakj liczy sie czas.Np je co 3 godz.Liczyc od konca pierwszego karmienia do nastepnego czy od momentu jak zacznie??
  Hmmm troche smieszne te pytania,ale jestem ciekawa

  Anna i Maximilianek wyjety z brzuchola 12 stycznia 2003

  #218477

  aniaaa

  Re: jak dlugo odbijac???

  czy waszym maluszkom zawsze odbija sie po podniesieniu – mojemu tylko czasami i co wtedy jak dlugo nosic do góry (jest to uciązliwe szczególnie w nocy) 🙂

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)  #218478

  annah

  Re: jak dlugo odbijac???

  ja czekam 10 minut jak nie odbije mu sie to go odkladam.Na poczatku trzymalam nawet pol godziny maly sie wybudzal i bylo larmo.

  Anna i Maximilianek wyjety z brzuchola 12 stycznia 2003

  #218479

  miro

  Re: jak dlugo odbijac???

  JA PODNOSIŁAM MIŁOSZA DO ODBICIA W NOCY DOPÓKI NIE WAŻYŁ PONAD 10KG A ŁÓŻECZKO NIE BYŁO OPUSZCZONE NA SAM DÓŁ. KRĘGOSŁP MI WYSIADŁ. TERAZ MAŁY SAM SOBIE RADZI JAK CHCE MU SIĘ ODBIĆ TO SOBIE W ŚNIE USIĄDZIE BEKNIE I KŁADZIE SIĘ DALEJ SPAĆ:))))))

  KASIA I MIŁOSZEK ROZKOSZEK (17.05.02)

  #218480

  majab

  Re: jak dlugo odbijac???

  Chyba Cie nie pocieszę bo ja do teraz noszę Majkę do odbicia szczególnie w nocy – jak nie odbije to ją to męczy i strasznie się wierci.
  W dzień nie ma już problemu bo mała raczkuje,siada, wstaje i samo się odbije
  Co do przesypiania nocy to różnie to wygląda – Majka przesypiała noce prawie od urodzenia do 6 – 7 miesięcy a teraz budzi się kilka razy 🙁 Może u Twojego malucha będzie na odwrót

  Iwona i Majka (07.05.02)

  #218481

  asiulek

  Re: jak dlugo odbijac???

  co do liczenia tych 3 godz. to my z mezem doszlismy do wniosku ze od zakonczenia karmienia – bo wtedy dziecko najedzone do nastepnego podania cyska 🙂

  Asia z Jeremim (04.03.03.)  #218482

  lea

  Re: jak dlugo odbijac???

  A Maxowi się ulewa? Ja rzadko pionizuje Matiego, a już na pewno nie trwa to 30 minut, bo wtedy bym w ogole nie spała, kończyło by się to maratonem karmienia. I dzięki Bogu Mati nie ulewa, unoszę go ew. na chwilę i wtedy czasami odbija mu się od razu, a czasami wydaje mi się, ze odbiło mu się niemal na leżąco (bez ulania). Mam tylko problem, ze czasami chce jeść dla samego trzymania cyca w buźce, a już nie połyka i wtedy mu się faktycznie leje.

  Czas, kiedy jadł, liczę tak m/w, zaokrąglam do pełnej godziny albo do polowy godziny, zazwyczaj trafia to tak w środek karmienia… ale to bez znaczenia, bo i tak przecież jemy kiedy on chce… czasami co 15 minut a czasami nawet co 5 godzin (w nocy zdarzyło mu się raz przespać 6 godzin).

  Lea i Mateuszek

  #218483

  cccelinka

  Re: jak dlugo odbijac???

  6 godzin? Lea,Ty szczęściaro! Kacperek dzisiaj przespał aż 3 godz.i 15min. Jaka ja szczęśliwa i wyspana:)

  CCCelinka + Kacperek 21.03.03.

  #218484

  lea

  Re: jak dlugo odbijac???

  No na ogół śpi krócej, ale raz mu się aż tyle zdarzyło.. i jakieś pół nocy mam naprawdę łądne, jedno karmienie, potem śpi… ale drugie pół jest cięższe i Mati ląduje w naszym łózku, bo musiałabym co chwilę wstawać…

  Lea i Mateuszek

  #218485

  czarna1

  Re: jak dlugo odbijac???

  Odbijan nalezy dopoki dziecko nie siedzi samodzielnie….moj synek przespal pierwwza noc mając 3 miesiace, ja liczę czas od zakonczenia jedzenia.

  Magda- mama Pawełka ur. 29.11.2002

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close