Jak jest u Was?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #32297

  agulek1979

  Cześć! Ja niestety jestem na oczekujących,ale nie o mnie tu chodzi. Moja przyjaciółka jest w 19 tyg. ciąży. Od samego początku czuje się fatalnie,całymi dniami by spała,ciągle jest rozdrażniona i wymioty non stop,całymi dniami.Ale jakiś czas temu wszystko ustało. I wczoraj jak ją znowu ruszyło to nie wiedziała co ma ze sobą zrobić i do wymiotów straszliwych doszły skucze w brzucha. Zadzwoniła do swojego Gina,który powiedział jej,że ma wypić herbatkę miętową,a te skurcze napewno mają związek z jelitami,a nie dzieckiem bo w ciąży ma się problemy z wypróżnianiem i to przez to napewno uczucie skurczy! Posłuchała Go,herbatka niby pomogła,ale nadal jest pprzestraszona i niepewna czy to faktycznie normalka. To jej pierwsza ciąża. Powiedzcie, czy u Was też zdarzają się takie rzeczy? Mogę Jej jakoś pomóc? Znacie jakiś sposób na lepsze samopoczucie?

  #426540

  miau

  Re: Jak jest u Was?

  u mnie było podobnie- i niestety nie mogę dać żadnej praktycznej porady, nic ponad to, zeby jakos przetrzymać.
  dostaąłm od doktora nawet czopki p.wymiotne, ale kiedy je mialm brać? jak już wymiotowałm?

  męczyło mnie z 16 tygodni, brzucho boli często, i bolał , a wymioty zdażają się i teraz- nie zawsze mój żołądek akceptuje mój gust kulinarny- a przed ciązą- i owszem.

  lekarz także bóle brzucha zaliczył do jelitowych , bo ciąża bez zarzutu puk puk jak na razie….

  Życze koleżance wytrwałości, mniej stersu i mniej starchania i niepokoju o dolegliwości- po co się jeszcze wpędzać w błędne koło?

  pozdrawiam- Anita , 23 tydzień- ???( chłopiec, dziewczynka?)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close