jak myslicie???????

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #16357

  amarylis

  Dziewczyny mam pytanie. Czy swinke przechodzi sie raz w zyciu? Ja juz mialam jako dziecko a kuzyna dziecko wlasnie przechodzi i sie zastanawiam jak to jest. Mam nadzieje ze tylko raz. Jak myslicie. Pozdrawiam
  Ewa i 14 tyg. serduszko

  #236494

  jagoda

  Re: jak myslicie???????

  Myślę że tylko raz, ale ja unikam wszystkich chorych zwłaszcza dzieci ( mogą łatwo przenosić różyczkę), nawet tylko tych przeziebionych. Lepiej unikać wszelkich wirusów i nie kusić losu będąc w ciąży. Najgorsze jest to że jak zachorujemy to wielu leków nie możemy przyjmować i choroba trwa dłużej.

  Jagoda i (10 lipca 2003) płeć jeszcze nieznana.  #236495

  monia27

  Re: jak myslicie???????

  Nie martw sie bo swinke przechodzi sie tylko raz w zyciu na 100 %.Pozdrawiam

  Monia i chlopaczek (30.08.03)

  #236496

  magonil

  Re: jak myslicie???????

  Nie martw się, świnkę przechodzimy tylko raz w życiu. Gorzej jest z różyczką, bo mimo przechorowania, możemy mieć ją jeszcze raz ( jeżeli oczywiście nie było szczepienia).
  Te trzy miesiące pracowałam, a pracuję jako przedstawiciel medyczny i codziennie odwiedzam ok.10 lekarzy pediatrów w poradniach. Wszystkie choroby wieku dziecięcego przebyłam jako dziecko, ale różyczki trochę się obawiałam. Nie sposób uniknąć mi było kaszlących i kichających dzieci, ale cóż taka praca. Na okres natłoku zachorowań na grypę wzięłam 2 tyg. zwolnienia i dalej do pracy. Myślę, że poprzez ten kontakt po prostu chyba na różne wirusy się uodporniłam. Pozdrawiam.

  Małgosia+Maleństwo 30.10

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close