Jak odstawić dziecko od piersi?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7169

  Anonim

  Chciałabym odstawić od piersi moją 7-miesięczną córeczkę.Czy mam to zrobić od razu czy stopniowo?Obawiam się zastoju pokarmu,więc proszę o radę doświadczone mamy.

  #130362

  squawy

  Re: Jak odstawić dziecko od piersi?

  (podaję jeszcze raz swoje namiary do wysłanej przeze mnie wcześniej wiadomości)  #130363

  luiza

  Re: Jak odstawić dziecko od piersi?

  Radzę stopniowo, bo inaczej będziesz miała nabrzmiałe i obolałe piersi. Ja zaczęłam od tego. że zaczęłam karmić jeden raz mniej i dalej poszło. Teraz karmię raz dziennie, albo wcale. Powodzenia.

  Luiza

  #130364

  soila

  Re: Jak odstawić dziecko od piersi?

  Witaj.
  Ja moją córkę karmiłam piersią rok. Odstawianie od piersi poszło nam dość prosto. Zaczęłam zastępywać pokarm naturalny mlekiem z butelki. Odbywało się to w ten sposób, że np jak karmilam ja z piersi 4 razy dziennie, to jeden posiłek zastępowałam mlekiem z butelki. Stopniowo zmniejszałam ilość karmień z piersi zastępując je mlekiem z butelki.. Moja córka bardzo szybko polubiła picie z butalki. Jedno jest pewne Twoje dziecko w wieku 7 miesięcy powinno pić mleko. Moja córka bardzo lubiła Bebiko. Teraz ma 4 latka i pije mleko nadal tylko, że pije mleko od krowy. Nie wyjdzie rano do przedszkola, jeśli nie wypije butelki mleka, a najchętniej kaszy mannej.
  Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia.
  Aneta

  SOILA

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close